1. Haberler
  2. Bayburt Haberleri
  3. 21 Şubat Sanayi Sitesi Kat Mülkiyeti Tapuları Alındı

21 Şubat Sanayi Sitesi Kat Mülkiyeti Tapuları Alındı

21 Şubat Sanayi Sitesi Kat Mülkiyeti Tapuları Alındı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

21 Şubat Bayburt Sanayi Sitesi Kat Mülkiyeti tapuları Kurban Bayramı öncesinde Tapu Müdürlüğü tarafından hazırlanarak kooperatif yönetimine teslim edildi.

21 Şubat Bayburt sanayi sitesine ait 176 Adet kat mülkiyeti tapularını Bayburt Tapu Müdürlüğünde Başkan Cengiz Kahraman ve Yönetim Kurulu Üyesi Sani Melekoğlu teslim aldı.

Tapu işlemleri sürecini değerlendiren Başkan Cengiz Kahraman yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Kahraman, Sanayi Sitemizin 02.10 2018 -16.10.2018 tarihinde yapı kullanma izin belgelerini aldık 31.10 2018 tarihinde ise cins tahsislerini yaptırdık.

Kat Mülkiyeti projelerimiz Bayburt Belediyesi Başkanı Sayın Hükmü Pekmezci ve İmar müdürlüğü tarafından 22 Nisan 2020 tarihinde imzalandı.

Pandemi sürecinin normale dönmesinden sonra Bayburt Belediyesi tarafından imzalanan kat mülkiyeti projelerimiz tapu il müdürlüğüne gönderilmiş ve Kooperatifimiz tarafından hazırlanan Site Yönetim Planı ve Belediye onaylı site yerleşim planları Tapu İl Müdürlüğüne teslim edilerek işlemler başlatılmıştır.

Bugün itibari ile Kat mülkiyeti tapularımızı almış bulunmaktayız, bundan sonraki süreçte ferdileşmeye gidilerek tüm hak sahiplerine tapuları teslim edilecektir.

Bizlere en yoğun dönemde çifte bayram yaşatan Sayın Valimiz Cüneyt Epçim Bey’e Tapu Müdürü Sayın İlhan Bey’e, Tapu Müdür vekili Sayın Perihan hanıma ve tüm Tapu müdürlüğü çalışanlarına sanayi sitesi esnaf ve sanatkarları adına şükranlarımı sunar, kurban bayramının tüm İslam alemine ve ülkemize huzur ve şuur getirmesini dilerim dedi.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün