1. Haberler
  2. Bayburt Haberleri
  3. Ahmet Özer Bayburt Şube Yönetimini Ziyaret Etti

Ahmet Özer Bayburt Şube Yönetimini Ziyaret Etti

Ahmet Özer Bayburt Şube Yönetimini ziyaret etti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eğitim Bir Sen Genel Başkan Vekili ve 5. Olağan Kurulunda Başkan adaylığını açıklayan Ahmet Özer Bayburt Şube Yönetimini ziyaret etti.

Bayburt Şubesini, Eğitim Bir-Sen Genel Başkan adayı olan Eğitim Bir-Sen Başkan Vekili Ahmet Özer, mevcut Genel Başkan yardımcılarından Murat Bilgin, Esat Tektaş, Eğitim Bir-Sen Ordu Şube Başkanı İsmail Çelenk ve Eğitim Bir-Sen Ankara 1 no’lu Şube Başkanlığı ve Memur-sen Ankara İl Başkanlığı görevlerini üstlenen Mustafa Kır, 12/02/2015 tarihinde ziyaret ettiler.

Sendika Binasında Bayburt Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Fikret Özbey, Başkan Vekili Ekrem Akbaş, Başkan Yardımcıları Adem Durulmuş, Adil Kaçır, Bülent Kocabey, Kenan Turan’ın yanı sıra; Gümüşhane Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Musa Uncu, önceki dönem başkan Veli Ağac, yönetimden Nusret Bulut, Naci Şenel ve üyeler hazır bulundular. Burada; Sendikal faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunulan görüşmede Başkan Vekili Ahmet Özer gelecek dönem yapmayı planladıkları hususlar hakkında bilgiler verdi ve delegelerden destek istedi.

Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Adayı olan Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Vekili Ahmet Özer; genel kurul öncesinde mevcut Genel Başkan Yardımcılarından Murat Bilgin, Esat Tektaş, Ordu Şube Başkanı İsmail Çelenk’in yanı sıra, son 3 dönemdir, Eğitim Bir-Sen Ankara 1 No’lu Şube Başkanlığı ve Memur-Sen Ankara İl Başkanlığı görevlerini üstlenen, sendikal duruşu, mücadele azmi ile tüm teşkilatın yakından tanıdığı; bilgi, birikim ve tecrübesiyle teşkilatın takdirini toplayan, Hakk’ın rızası dışında hiçbir oluşumun içinde olmayan, Bayburt İmam-Hatip Lisesi Müdürlüğü görevini de hakkıyla yapan, Bayburtlunun yakından tanıdığı isim, Mustafa Kır’ı da ekibine aldı.

Mustafa KIR kimdir? 1954 Çorum’un Bayat ilçesine bağlı Çay köyünde doğdu. Amasya İmam-Hatip Lisesini bitirdi. Eğitimini 1980 yılında Konya Yüksek İslam Enstitüsünde tamamladı. 1981-1985 yıllarında Görele İmam-Hatip Lisesinde öğretmen, !985-1995 yıllarında Bayburt Anadolu İmam-Hatip Lisesi Müdürlüğü, 20.ve21. dönem TBMM Milletvekilliği danışmanlığı yaptı. Daha sonra Eğitim Bir-Sen 1 nolu Şube Başkanlığı ve Memur-Sen Ankara İl Başkanlığı görevlerini yürüttü.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir