Ak Parti Adaylarına Coşkulu karşılama

Ak Parti Adaylarına Coşkulu karşılama
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Ak parti Adayları Naci Ağbal ve Bünyamin Özbek Aydıntepe yol Ayrımında coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı.

Foto Galeri

Aydıntepe yol Ayrımında kendilerini karşılayan partililerle tek tek tokalaşan Ağbal ve Özbek, daha sonra araç konvoyla tanıtım töreninin yapılacağı Şair Zihni Kültür Merkezi’ne geldi.

AK Parti Bayburt Milletvekili olan ve yeniden aday gösterilen Bünyamin Özbek, burada yaptığı konuşmada, Bayburt halkının bugüne kadar Bayburt’a yapılan yatırımlar dolayısıyla AK Parti iktidarlarına sürekli şükranlarını sunduğunu belirterek, “Biz bu partiye bu kadar destek veriyoruz, o ki bu kadar destek veriyoruz Uzun Adam’a, Uzun Adam da bize siyasi anlamda bir siyasi büyük göndersin. Evet değerli arkadaşlar biz bugüne kadar AK Parti’ye destek verdik, yatırım aldık. 7 Haziran’da vereceğimiz destekle inşallah Bayburt’umuza bir bakan alacağız, ondan dolayı 2011’deki yüzde 63 oy oranını, yüzde 80’e çıkarmamız gerekiyor” dedi.

Naci Ağbal ise 7 Haziran seçimlerinin Türkiye için yeni bir başlangıç olacağını ifade ederek:

“Bu bir önceki dönemin bittiği anlamına gelmiyor, bir önceki dönemin taçlandırılacağı döneme işaret ediyor. Biz bir vizyon ortaya koyduk. Bizim bir 2013 vizyonumuz var, 2051 vizyonumuz var, 2071 vizyonumuz var. Yarına değil, iki gün sonraya değil, 2071’e kadar Türkiye’nin önünde bir vizyon var ve iktidar var. Allah nasip ederse inşallah Türkiye bu iddialarında gerçekçi olacak ve bizim çocuklarımız, torunlarımız bugünlerden çok daha güzel günleri görecek. İnşallah Allah o günleri bize nasip eder.”

Ağbal, AK Parti’nin çok ihanet ve yanlışlar gördüğünü, davayı içerden ve dışardan baltalamak isteyenlerin olduğunu kaydederek:

“Bu kutlu yürüyüşü durdurmak isteyen nice insanlar, organizasyonlar, yapılar gördük. Hiçbir zaman için onların karşısında eğilmedik, dimdik durduk. Ne darbe söylentilerinden, ne parti kapatmalarından, ne bir takım maşa organizasyonların hiçbirisinden korkmadık, yılmadık, sonuna kadar da burdayız, herkes de bunu duysun. 7 Haziran’dan sonra da inşallah daha kuvvetli şekilde dik duruşumuza devam edeceğiz. AK Parti’nin bu vizyonuna inşallah hep birlikte güçlü katkılar sağlayacağız.”

AK Parti Bayburt 25. Dönem Milletvekili aday tanıtım toplantısına, AK Parti İl Başkanı Hakan Kobal, Belediye Başkanı Mete Memiş, Demirözü İlçe Belediye Başkanı Selami Ersen, 25. dönem milletvekili aday adayları ile partililer katıldı.

Foto Galeri

Videodan karşılama töreni ve aday tanıtım toplantısının tüm detaylarını izleyebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=ribvQV7gNUo

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir