Ak Parti Gençlik kollarından Kutlu Doğum Programı

Ak Parti Gençlik kollarından Kutlu Doğum Programı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığının organize ettiği Kutlu Doğum Haftası Kuran Tilaveti 21 Nisan Salı Günü Kapalı Spor Salonunda Saat 19:00 da başlayacak.

Bayburtlu Sanatçımız Abdurrahman Önül’ün İlahi Konseri vereceği programda Erih-Der Semazen ve Diva İlahi Grubu gösterileri ile programa renk katacak.

14-20 Nisan Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Ak Parti Bayburt Gençlik Kolları İl Başkanı İbrahim Kaymak’ta kutlu doğumla ilgili verdiği mesajda şunları kaydetti:

Her iki cihanda mutluluğa ulaşmanın yolu, dünya hayatında elde edeceğimiz en değerli hazine Allah Resulünü (s.a.v) tanımaktır. İman etmek, O’nu sevmek, yüce Rabbimize lâyıkıyla kulluk etmek ve rızasını kazanmak en büyük nimettir.

Sevgili Peygamberimizin güzel ahlakını ve örnek hayatını kendimize düstur edinmeli, sünnetini yaşama ve yaşatma gayretiyle emanetine hep birlikte sahip çıkmalıyız.

Bu vesileyle, Kutlu Doğum Haftası’nın ülkemizde, İslam coğrafyasında ve tüm dünyada sevgi, şefkat, hoşgörü, adalet ve huzur ikliminin hâkim olmasına vesile olması temenni ediyorum. Yolumuzu aydınlatan, gönüllerimizi sevgiyle dolduran Peygamber Efendimizin şefaatine nail olabilmek duasıyla tüm İslam âleminin kutlu doğum haftasını en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir