Ak Parti Kadın Kollarından Kılıçdaroğlu’na Kınama

Ak Parti Kadın Kollarından Kılıçdaroğlu'na Kınama
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Ak Parti Kadın kolları Kılıçdaroğlu’na yaptğı basın açıklaması ile tepki gösterdi.

Yapılan Basın Açıklamasının tamamı;

16 Ocak 2016 tarihinde CHP’nin 35. Kurultayında sözde demokratik ortamda gerçekleştirdiği kongresinde, ana muhalefet partisinin başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşmasını Türk halkı olarak büyük üzüntü ile izledik.

91 yıllık Cumhuriyetimizde ilk defa millet iradesiyle hür bir ortamda CUMHUR %52 oyla başkanını seçmiştir. Darbelerle başa gelen Cumhur-başkanlarından sonra bu Türkiye Cumhuriyeti için büyük bir reformdur. Cumhur özgürce liderini belirlemiştir.

Cumhurbaşkanı sıfatına sahip olan sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN, siyasi hayatı boyunca Türk halkının oylarıyla demokratik seçimlerle her defasında birinci olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti Recep Tayyip Erdoğan’ın başbakanlığı döneminde insan hak ve özgürlüklerinde, özellikle de kadın haklarında, sosyal devlet alanlarında büyük devrimler yapmış ve önemli reformlara imza atmıştır. Batının hasta Türkiye diye nitelendirdiği ülkemizi ayağa kaldırıp, gelişmiş müessir ülkeler seviyesine getirmiştir. Ekonomik olarak çökmüş, IMF den borç dilenen ülkeden, krizlerde dimdik ayakta durmuş kuvvetli bir Türkiye ortaya çıkarmıştır. 7 den 77 ye milyonlar tarafından sevilen ve sayılan sayın Cumhurbaşkanımıza yakıştırılan diktatör bozuntusu benzetmesi çirkin, aslını yansıtmayan iftiralardan ibarettir.

Kılıçdaroğlu’nun bu iftirasının sadece Cumhurbaşkanımıza değil ona oy verip Cumhurbaşkanı seçen Türk halkına da yapılmış bir hakaret olduğunu ifade ederiz. Aile ortamında izlediğimiz hakaret içerikli söylemlerin bir partinin genel başkanı tarafından yapılıyor olması Türk aile geleneğimizi, temiz bir ahlakla yetiştirdiğimiz çocuklarımızı ve Dünyaya örnek olmuş biz sevgi dili konuşan, cesur, vefakar, Türk kadınlarını ziyadesiyle rencide etmiştir. Kılıçdaroğlu’nun Ekranları kirleten ısrarlı söylemlerini, bulunduğu makamın saygınlığı ile asla bağdaşmayan hakaret dilini Türk kadını olarak kınıyoruz. Ayrıca Biz Bayburtlu Nene Hatunlar olarak her zaman Cumhurbaşkanımızın yanında ve onun en büyük destekçisi olacağımızı saygıyla bildiririz.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir