Ak Parti Kesin Adayları belli oldu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Ak Parti milletvekili adayları kesin olarak açıklandı.

1. Naci Ağbal
2. Bünyami Özbek

Naci Ağbal Kimdir ?

Ağbal, 1968’de Bayburt’ta doğdu. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden 1989’da mezun olan Ağbal, 1998’de Exeter Üniversitesinden genel işletme dalında yüksek lisans derecesi aldı.

Maliye Müfettiş Yardımcılığı görevine 1989’da başlayan Ağbal, 1993’te Maliye Müfettişliğine, 1999’da Maliye Başmüfettişliğine atandı. Maliye Teftiş Kurulu Başkan Yardımcılığı görevi sırasında 2003’te Gelirler Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığına atanan Ağbal, 2004’ten itibaren Bakan Danışmanlığı görevini yürütmeye başladı.

Ağbal, 2006’da Bütçe Mali Kontrol Genel Müdürlüğüne vekaleten atandı. Aynı yıl içinde Gelir İdaresi Başkan Yardımcılığına asaleten ataması yapılan Ağbal, 2007’de Bütçe Mali Kontrol Genel Müdürlüğüne asaleten atandı. Ağbal, 12 Haziran 2009’da Maliye Bakanlığı Müsteşarlığına getirildi.

Bünyami Özbek Kimdir ?

Bünyamin Özbek, 1 Ekim 1973’te Bayburt’ta doğdu. Babasının adı Zülküflü, annesinin adı Nadide’dir.

Ziraat Mühendisi, Tüccar; Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri Bölümünü bitirdi.

Gıda toptancılığı ticareti yaptı.

Orta düzeyde Almanca bilen Özbek, evli ve 2 çocuk babasıdır.

İşte Ak Parti’nin il il aday listesi:

BÖLGESİ SIRASI ADI SOYADI MESLEĞİ

ADANA 1 NECDET ÜNÜVAR DOKTOR
ADANA 2 FATMA GÜLDEMET SARI MİMAR
ADANA 3 SADULLAH KISACIK MÜHENDİS
ADANA 4 TALİP KÜÇÜKCAN ÖĞRETİM ÜYESİ
ADANA 5 MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ AVUKAT
ADANA 6 ESRA YALVAÇ DOKTOR
ADANA 7 MEHMET CAN AVUKAT
ADANA 8 MUSTAFA ÇALIŞKAN ECZACI
ADANA 9 ASUMAN TEKİN MİMAR
ADANA 10 KASIM PAMUK MALİ MÜŞAVİR
ADANA 11 MEHMET FARUK BOZKURT ÖĞRETMEN
ADANA 12 RAMAZAN DEMİR YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
ADANA 13 MEHMET AY AVUKAT
ADANA 14 HASAN BERZAN TOPRAK AVUKAT

ADIYAMAN 1 AHMET AYDIN AVUKAT
ADIYAMAN 2 ADNAN BOYNUKARA MÜHENDİS
ADIYAMAN 3 İBRAHİM HALİL FIRAT AVUKAT
ADIYAMAN 4 SALİH FIRAT DOKTOR
ADIYAMAN 5 İCLAL YALÇIN TUTUŞ ECZACI

AFYONKARAHİSAR 1 HALİL ÜRÜN AVUKAT
AFYONKARAHİSAR 2 ALİ ÖZKAYA AVUKAT
AFYONKARAHİSAR 3 REMZİYE SIVACI DOKTOR
AFYONKARAHİSAR 4 AKİF ÖZKALDI MÜHENDİS
AFYONKARAHİSAR 5 FATİH BEDER AVUKAT

AĞRI 1 ABDULLAH ATALAY MÜHENDİS
AĞRI 2 YILMAZ ENSAROĞLU İLAHİYATÇI
AĞRI 3 HALİL ÖZYOLCU AVUKAT
AĞRI 4 ALİ KONYAR YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

AKSARAY 1 İLKNUR İNCEÖZ AVUKAT
AKSARAY 2 NEVZAT PALTA MÜHENDİS
AKSARAY 3 HÜSEYİN HÜYÜK AVUKAT

AMASYA 1 MEHMET NACİ BOSTANCI ÖĞRETİM ÜYESİ
AMASYA 2 SAİT YÜCE İLAHİYATÇI
AMASYA 3 HASAN ALİ CESUR MÜHENDİS

Ankara-1 1 YALÇIN AKDOĞAN SİYASET BİLİMCİ
Ankara-1 2 AHMET GÜNDOĞDU EĞİTMEN
Ankara-1 3 ALİ İHSAN ARSLAN YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
Ankara-1 4 JÜLİDE SARIEROĞLU EKONOMİST
Ankara-1 5 MURAT ALPARSLAN AVUKAT
Ankara-1 6 ERTAN AYDIN MÜŞAVİR
Ankara-1 7 TÜLAY SELAMOĞLU MİMAR
Ankara-1 8 FATİH ŞAHİN AVUKAT
Ankara-1 9 MEHMET EMİN ZARARSIZ
Ankara-1 10 HASAN ALBAYRAK MÜŞAVİR
Ankara-1 11 ERCAN KINACI AVUKAT
Ankara-1 12 BARIŞ AYDIN YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
Ankara-1 13 MURAT KÖSE MÜHENDİS
Ankara-1 14 HASAN KARAGÖZ YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
Ankara-1 15 HATİCE DEMİRTAŞ AVUKAT
Ankara-1 16 HAYDAR ŞAHİN AVUKAT
Ankara-1 17 FATMA COŞAR KARACAN AVUKAT
Ankara-1 18 MEHMET ALİ CANLI AVUKAT

Ankara-2 1 EMRULLAH İŞLER ÖĞRETİM ÜYESİ
Ankara-2 2 AHMET İYİMAYA AVUKAT
Ankara-2 3 LÜTFİYE SELVA ÇAM MÜHENDİS
Ankara-2 4 VEDAT BİLGİN ÖĞRETİM ÜYESİ
Ankara-2 5 AYDIN ÜNAL GAZETECİ / YAZAR
Ankara-2 6 AYHAN YILMAZ SERBEST/ÖZEL
Ankara-2 7 MAHMUT SAMİ MALLI MÜHENDİS
Ankara-2 8 NEVZAT CEYLAN YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
Ankara-2 9 AHMET BABA MALİ MÜŞAVİR
Ankara-2 10 NURİ ELİBOL GAZETECİ / YAZAR
Ankara-2 11 ADEM CEYLAN YÖNETİCİ – KAMU
Ankara-2 12 SELİM CERRAH YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
Ankara-2 13 BÜLENT YAĞMUR AVUKAT
Ankara-2 14 NESLİHAN CENK MÜHENDİS

ANTALYA 1 LÜTFİ ELVAN EKONOMİST
ANTALYA 2 MUSTAFA KÖSE AVUKAT
ANTALYA 3 HÜSEYİN SAMANİ MÜHENDİS
ANTALYA 4 GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ HALKLA İLİŞKİLER UZMANI
ANTALYA 5 SENA NUR ÇELİK AVUKAT
ANTALYA 6 İBRAHİM AYDIN MÜHENDİS
ANTALYA 7 ATAY USLU YÖNETİCİ – KAMU
ANTALYA 8 İBRAHİM TÜRKİŞ MALİ MÜŞAVİR
ANTALYA 9 NEVİN KORKMAZ ZOR AVUKAT
ANTALYA 10 HAKKI BEŞKAZALI AVUKAT
ANTALYA 11 ERCAN MEKTEPLİOĞLU SERBEST/ÖZEL
ANTALYA 12 İZZET YILMAZ DİŞ HEKİMİ
ANTALYA 13 MURTAZA TAMYÜREK YÖNETİCİ – KAMU
ANTALYA 14 MUSTAFA AKDENİZ VETERİNER HEKİMİ

ARDAHAN 1 ORHAN ATALAY ÖĞRETİM ÜYESİ
ARDAHAN 2 YUNUS BAYDAR VETERİNER HEKİMİ

ARTVİN 1 İSRAFİL KIŞLA YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
ARTVİN 2 VEDAT KİBAR MALİ MÜŞAVİR

AYDIN 1 MEHMET SADIK ATAY MÜHENDİS
AYDIN 2 ABDURRAHMAN ÖZ AVUKAT
AYDIN 3 ZEYNEP ARMAĞAN USLU ÖĞRETİM ÜYESİ
AYDIN 4 MUSTAFA SAVAŞ YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
AYDIN 5 METİN YAVUZ YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
AYDIN 6 ERSİN ESENLİK MÜHENDİS
AYDIN 7 CENGİZ ALTINTAŞ ÖĞRETMEN

BALIKESİR 1 MAHMUT POYRAZLI AVUKAT
BALIKESİR 2 SEMA KIRCI DANIŞMAN
BALIKESİR 3 ALİ AYDINLIOĞLU ÖĞRETMEN
BALIKESİR 4 AYŞE KARDAŞ SİYASET BİLİMCİ
BALIKESİR 5 KASIM BOSTAN MEMUR
BALIKESİR 6 MEHMET BAYYİĞİT ÖĞRETİM ÜYESİ
BALIKESİR 7 HİLAL DEMİRÖZER SERBEST/ÖZEL
BALIKESİR 8 MUSTAFA CANBEY GAZETECİ / YAZAR

BARTIN 1 YILMAZ TUNÇ AVUKAT
BARTIN 2 MUSTAFA YELKENCİ YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

BATMAN 1 ZİVER ÖZDEMİR MÜHENDİS
BATMAN 2 MEHMET EMİN EKMEN AVUKAT
BATMAN 3 MURAT GÜNEŞTEKİN MÜHENDİS
BATMAN 4 ADİLE GÜRBÜZ AVUKAT

BAYBURT 1 NACİ AĞBAL YÖNETİCİ – KAMU
BAYBURT 2 BÜNYAMİN ÖZBEK MÜHENDİS

BİLECİK 1 HALİL ELDEMİR MÜHENDİS
BİLECİK 2 RAMAZAN KURTULMUŞ EMEKLİ

BİNGÖL 1 ŞEBNEM KOCAKELÇİ YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
BİNGÖL 2 ENVER FEHMİOĞLU ÖĞRETMEN
BİNGÖL 3 FEYZİ BERDİBEK SERBEST/ÖZEL

BİTLİS 1 VEDAT DEMİRÖZ MALİ MÜŞAVİR
BİTLİS 2 EDİP SAFTER GAYDALI EKONOMİST
BİTLİS 3 FATİH KADİRİOĞLU MÜHENDİS

BOLU 1 ALİ ERCOŞKUN YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
BOLU 2 FEHMİ KÜPÇÜ AVUKAT
BOLU 3 MEHMET EMİN GÜZ AVUKAT

BURDUR 1 REŞAT PETEK AVUKAT
BURDUR 2 İBRAHİM EKİCİ SERBEST/ÖZEL
BURDUR 3 KAMİL ÖZCAN SERBEST/ÖZEL

BURSA 1 MEHMET MÜEZZİNOĞLU DOKTOR
BURSA 2 EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ AVUKAT
BURSA 3 CEMALETTİN KANİ TORUN DOKTOR
BURSA 4 HÜSEYİN ŞAHİN YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
BURSA 5 İSMET SU AVUKAT
BURSA 6 HAKAN ÇAVUŞOĞLU AVUKAT
BURSA 7 ÖNDER MATLI SERBEST/ÖZEL
BURSA 8 ZEKERİYA BİRKAN AVUKAT
BURSA 9 BENNUR KARABURUN SERBEST/ÖZEL
BURSA 10 GÜRSEL DÖNMEZ MEMUR
BURSA 11 YÜKSEL YENİ YÖNETİCİ – KAMU
BURSA 12 NİHAT NASIR GAZETECİ / YAZAR
BURSA 13 HARUN AKIN YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
BURSA 14 AHMET KILIÇ DANIŞMAN
BURSA 15 OSMAN MESTEN AVUKAT
BURSA 16 HALİDE SERPİL ŞAHİN ECZACI
BURSA 17 CEMİLE YİĞİT YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
BURSA 18 SALİH BAŞPARMAK EĞİTMEN

ÇANAKKALE 1 BÜLENT TURAN AVUKAT
ÇANAKKALE 2 İSMAİL KAŞDEMİR AVUKAT
ÇANAKKALE 3 JÜLİDE İSKENDEROĞLU TEKNİKER
ÇANAKKALE 4 SEBAHATTİN GÜNER AVUKAT

ÇANKIRI 1 MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU AVUKAT
ÇANKIRI 2 HÜSEYİN FİLİZ YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

ÇORUM 1 SALİM USLU YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
ÇORUM 2 CAHİT BAĞCI SOSYOLOG
ÇORUM 3 LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT ECZACI
ÇORUM 4 AHMET SAMİ CEYLAN MÜHENDİS

DENİZLİ 1 NİHAT ZEYBEKCİ İŞADAMI
DENİZLİ 2 MEHMET YÜKSEL İŞADAMI
DENİZLİ 3 BİLAL UÇAR AVUKAT
DENİZLİ 4 NURCAN DALBUDAK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
DENİZLİ 5 OSMAN YÜCELİŞ MÜHENDİS
DENİZLİ 6 EMİN OKKAYA VETERİNER HEKİMİ
DENİZLİ 7 PERAL ULUKÖY ECZACI

DİYARBAKIR 1 CEVDET YILMAZ BÜROKRAT
DİYARBAKIR 2 MEHMET SELİM ENSARİOĞLU ÇİFTÇİ
DİYARBAKIR 3 SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ EMEKLİ
DİYARBAKIR 4 OYA ERONAT MÜHENDİS
DİYARBAKIR 5 FAZIL HÜSNÜ ERDEM ÖĞRETİM ÜYESİ
DİYARBAKIR 6 ABDURRAHMAN KURT MÜHENDİS
DİYARBAKIR 7 ALİ İHSAN MERDANOĞLU ÇİFTÇİ
DİYARBAKIR 8 MUSTAFA ELGÖRMÜŞ İKTİSATÇI
DİYARBAKIR 9 NETİCE ARSLAN ÖĞRETMEN
DİYARBAKIR 10 ALAATTİN PARLAK SANATÇI
DİYARBAKIR 11 ABBAS BARIŞ YÖNETİCİ – KAMU

DÜZCE 1 FARUK ÖZLÜ MÜHENDİS
DÜZCE 2 FEVAİ ARSLAN İŞADAMI
DÜZCE 3 AYŞE KEŞİR MÜŞAVİR

EDİRNE 1 ŞEMSETTİN EMİR
EDİRNE 2 FATMA AKSAL EKONOMİST
EDİRNE 3 MUSTAFA OKUR SERBEST/ÖZEL

ELAZIĞ 1 ŞUAY ALPAY AVUKAT
ELAZIĞ 2 METİN BULUT YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
ELAZIĞ 3 SERPİL BULUT ÖĞRETİM ÜYESİ
ELAZIĞ 4 ÖMER SERDAR AVUKAT

ERZİNCAN 1 TALHA EROL DURMAZ DOKTOR
ERZİNCAN 2 SERKAN BAYRAM AVUKAT

ERZURUM 1 EFKAN ALA MÜLKİ İDARE AMİRİ
ERZURUM 2 ADNAN YILMAZ BÜROKRAT
ERZURUM 3 ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU EKONOMİST
ERZURUM 4 İBRAHİM AYDEMİR MALİ MÜŞAVİR
ERZURUM 5 ABDURRAHİM FIRAT AVUKAT
ERZURUM 6 ZAFER TARİKDAROĞLU EĞİTMEN

ESKİŞEHİR 1 NABİ AVCI ÖĞRETİM ÜYESİ
ESKİŞEHİR 2 SALİH KOCA MÜHENDİS
ESKİŞEHİR 3 EMİNE NUR GÜNAY EKONOMİST
ESKİŞEHİR 4 MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
ESKİŞEHİR 5 YETKİN TETİK SERBEST/ÖZEL
ESKİŞEHİR 6 ALİ DEMİREL SERBEST/ÖZEL

GAZİANTEP 1 MEHMET ŞİMŞEK EKONOMİST
GAZİANTEP 2 ABDULHAMİT GÜL AVUKAT
GAZİANTEP 3 ŞAMİL TAYYAR GAZETECİ / YAZAR
GAZİANTEP 4 CANAN CANDEMİR ÇELİK AVUKAT
GAZİANTEP 5 ABDULLAH NEJAT KOÇER YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
GAZİANTEP 6 MEHMET ERDOĞAN YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
GAZİANTEP 7 SERPİL KAVRAK AVUKAT
GAZİANTEP 8 ALİ ŞAHİN ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI
GAZİANTEP 9 FİKRET MURAT TURAL ÖĞRETMEN
GAZİANTEP 10 YUSUF ERDEM GÜZELBEY MİMAR
GAZİANTEP 11 MEHMET MENDERES KARADUMAN SERBEST/ÖZEL
GAZİANTEP 12 MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER MEMUR

GİRESUN 1 TURHAN ALÇELİK DOKTOR
GİRESUN 2 ADEM TATLI VETERİNER HEKİMİ
GİRESUN 3 MEHMET GELDİ MÜHENDİS
GİRESUN 4 HATİCE KOCAOĞLU ECZACI

GÜMÜŞHANE 1 KEMALETTİN AYDIN ÖĞRETİM ÜYESİ
GÜMÜŞHANE 2 FERAMUZ ÜSTÜN MALİ MÜŞAVİR

HAKKARİ 1 OSMAN KIZILBAN SERBEST/ÖZEL
HAKKARİ 2 RÜSTEM ZEYDAN DOKTOR
HAKKARİ 3 MEHMET ERTUŞ YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

HATAY 1 ADEM YEŞİLDAL AVUKAT
HATAY 2 ORHAN KARASAYAR MÜHENDİS
HATAY 3 MEHMET ÖNTÜRK İŞADAMI
HATAY 4 MEHMET ALĞAN SERBEST/ÖZEL
HATAY 5 HACI BAYRAM TÜRKOĞLU İKTİSATÇI
HATAY 6 TÜLİN DURGUN YETİM DOKTOR
HATAY 7 İBRAHİM NACİ YAPAR MÜHENDİS
HATAY 8 MEHMET HACIOĞLU ÇİFTÇİ
HATAY 9 CANAN KAHRAMAN MÜHENDİS
HATAY 10 AHMET DEMİRTAŞ MÜHENDİS

IĞDIR 1 FERDİ TURAN YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
IĞDIR 2 CENGİZ ŞEYRAN DANIŞMAN

ISPARTA 1 SÜREYYA SADİ BİLGİÇ EKONOMİST
ISPARTA 2 RECEP ÖZEL AVUKAT
ISPARTA 3 İSMAİL ÖZDEMİR BÜROKRAT
ISPARTA 4 AYŞE USTA İŞKADINI

İstanbul-1 1 İDRİS GÜLLÜCE MÜHENDİS
İstanbul-1 2 MİHRİMAH BELMA SATIR AVUKAT
İstanbul-1 3 EROL KAYA SERBEST/ÖZEL
İstanbul-1 4 AHMET BERAT ÇONKAR YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
İstanbul-1 5 OSMAN CAN ÖĞRETİM ÜYESİ
İstanbul-1 6 BERAT ALBAYRAK ÖĞRETİM ÜYESİ
İstanbul-1 7 İSMET UÇMA GAZETECİ / YAZAR
İstanbul-1 8 METİN KÜLÜNK MÜHENDİS
İstanbul-1 9 RAVZA KAVAKCI KAN ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
İstanbul-1 10 ERKAN KANDEMİR MÜHENDİS
İstanbul-1 11 ALEV DEDEGİL YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
İstanbul-1 12 MEHMET ALİ PULCU DİŞ HEKİMİ
İstanbul-1 13 HASAN SERT MÜHENDİS
İstanbul-1 14 HÜSEYİN YAYMAN GAZETECİ / YAZAR
İstanbul-1 15 OSMAN BOYRAZ MÜHENDİS
İstanbul-1 16 FAİK IŞIK AVUKAT
İstanbul-1 17 HULUSİ ŞENTÜRK MÜHENDİS
İstanbul-1 18 ŞEYMA DÖĞÜCÜ AVUKAT
İstanbul-1 19 BİLAL TOPÇU MUHASEBECİ
İstanbul-1 20 RABİA İLHAN AVUKAT
İstanbul-1 21 FATMA VARANK MİMAR
İstanbul-1 22 ADEM SEFER MÜHENDİS
İstanbul-1 23 HURŞİT YILDIRIM AVUKAT
İstanbul-1 24 FAHRİ YASİN ŞENER İKTİSATÇI
İstanbul-1 25 PINAR KANDEMİR HACIBEKTAŞOĞLU AVUKAT
İstanbul-1 26 AYŞE KARTAL MUHASEBECİ
İstanbul-1 27 MUSTAFA DEMİRAL AVUKAT
İstanbul-1 28 MUSTAFA ÖZMEN YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
İstanbul-1 29 ESMA ERSİN SERBEST/ÖZEL
İstanbul-1 30 ALİM ERDEMİR YÖNETİCİ – KAMU
İstanbul-1 31 COŞKUN KOÇ ECZACI

İstanbul-2 1 VOLKAN BOZKIR DİPLOMAT
İstanbul-2 2 AYŞE NUR BAHÇEKAPILI AVUKAT
İstanbul-2 3 EKREM ERDEM SERBEST/ÖZEL
İstanbul-2 4 AZİZ BABUŞCU MALİ MÜŞAVİR
İstanbul-2 5 DURMUŞ ALİ SARIKAYA MÜŞAVİR
İstanbul-2 6 ETHEM TOLGA ÖĞRETİM ÜYESİ
İstanbul-2 7 ŞİRİN ÜNAL ORDU MENSUBU
İstanbul-2 8 FATMA BENLİ AVUKAT
İstanbul-2 9 HÜSEYİN BÜRGE ÖĞRETMEN
İstanbul-2 10 SEVİM SAVAŞER ÖĞRETİM ÜYESİ
İstanbul-2 11 HAYDAR ALİ YILDIZ AVUKAT
İstanbul-2 12 MARKAR ESEYAN GAZETECİ / YAZAR
İstanbul-2 13 OKTAY SARAL MÜHENDİS
İstanbul-2 14 AHMET HALDUN ERTÜRK DOKTOR
İstanbul-2 15 AHMET BAHA ÖĞÜTKEN MALİ MÜŞAVİR
İstanbul-2 16 AHMET HAMDİ ÇAMLI GAZETECİ / YAZAR
İstanbul-2 17 HÜSEYİN HÜSNÜ KILIÇ GAZETECİ / YAZAR
İstanbul-2 18 İBRAHİM SOLMAZ YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
İstanbul-2 19 BEDRİ BAŞ SERBEST/ÖZEL
İstanbul-2 20 İSMAİL ERGÜNEŞ AVUKAT
İstanbul-2 21 MEHMET ER SERBEST/ÖZEL
İstanbul-2 22 PERİHAN TOĞAY SERBEST/ÖZEL
İstanbul-2 23 MUHARREM BALTACI SERBEST/ÖZEL
İstanbul-2 24 REŞİDE YÜKSEL DOKTOR
İstanbul-2 25 MAHMUT DOĞAN ÖĞRETİM ÜYESİ
İstanbul-2 26 SÜLEYMAN ENES KILIÇ MÜHENDİS

İstanbul-3 1 MUSTAFA ŞENTOP ÖĞRETİM ÜYESİ
İstanbul-3 2 ÖZLEM ZENGİN AVUKAT
İstanbul-3 3 FEYZULLAH KIYIKLIK AVUKAT
İstanbul-3 4 MEHMET MUŞ EKONOMİST
İstanbul-3 5 MEHMET DOĞAN KUBAT AVUKAT
İstanbul-3 6 TÜLAY KAYNARCA GAZETECİ / YAZAR
İstanbul-3 7 ABDURRAHİM BOYNUKALIN ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
İstanbul-3 8 HARUN KARACA MUHASEBECİ
İstanbul-3 9 UĞUR IŞILAK SANATÇI
İstanbul-3 10 MUSTAFA YENEROĞLU AVUKAT
İstanbul-3 11 MUSTAFA AFŞIN YAZICIOĞLU MÜHENDİS
İstanbul-3 12 MEHMET METİNER GAZETECİ / YAZAR
İstanbul-3 13 HALİS DALKILIÇ İKTİSATÇI
İstanbul-3 14 MAHMUT ÖVÜR GAZETECİ / YAZAR
İstanbul-3 15 YILDIZ SEFERİNOĞLU AVUKAT
İstanbul-3 16 FATMA BETÜL SAYAN KAYA MÜHENDİS
İstanbul-3 17 TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE DİŞ HEKİMİ
İstanbul-3 18 MEHMET BAYKAN AVUKAT
İstanbul-3 19 RESUL KURT ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
İstanbul-3 20 BETÜL BİRER SERBEST/ÖZEL
İstanbul-3 21 ABDULLAH BAŞCI YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
İstanbul-3 22 ZEYNEP İŞCEN ÇEVİKER SAĞLIK GÖREVLİSİ
İstanbul-3 23 CELAL BABAYİĞİT AVUKAT
İstanbul-3 24 HAKAN BAHADIR ÖĞRETİM ÜYESİ
İstanbul-3 25 HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK GAZETECİ / YAZAR
İstanbul-3 26 YEŞİL AYTULUM TURUT SERBEST/ÖZEL
İstanbul-3 27 YASİN ZÜLBAHAROĞLU SERBEST/ÖZEL
İstanbul-3 28 ABDULLAH SADIKSOY YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
İstanbul-3 29 ARİF KALMAZ YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
İstanbul-3 30 FATMA NUR YAVUZ SERBEST/ÖZEL
İstanbul-3 31 FEVZİ DURMUŞ YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

İzmir-1 1 VEYSEL EROĞLU ÖĞRETİM ÜYESİ
İzmir-1 2 FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR ÖĞRETİM ÜYESİ
İzmir-1 3 CEMİL ŞEBOY MİMAR
İzmir-1 4 HÜSEYİN KOCABIYIK GAZETECİ / YAZAR
İzmir-1 5 OZAN CEYHUN SERBEST/ÖZEL
İzmir-1 6 NECİP NASIR MÜHENDİS
İzmir-1 7 CEMAL BEKLE SOSYOLOG
İzmir-1 8 MAHMUT ATİLLA KAYA AVUKAT
İzmir-1 9 BEDİHA TÜRKYILMAZ DOKTOR
İzmir-1 10 TALİP UZUN MEMUR
İzmir-1 11 KAZIM ERTEN MEMUR
İzmir-1 12 ÖMER SERTBAŞ MÜHENDİS
İzmir-1 13 GÜRBÜZ AKBULUT YÖNETİCİ – KAMU

İzmir-2 1 MUSTAFA İBRAHİM TURHAN YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
İzmir-2 2 NESRİN ULEMA ECZACI
İzmir-2 3 HAMZA DAĞ AVUKAT
İzmir-2 4 KEREM ALİ SÜREKLİ AVUKAT
İzmir-2 5 DURMUŞ BOZTUĞ ÖĞRETİM ÜYESİ
İzmir-2 6 MEHMET BAYINDIR DOKTOR
İzmir-2 7 SAVCI SAYAN EKONOMİST
İzmir-2 8 NEŞE GÜRÇAY SERBEST/ÖZEL
İzmir-2 9 TANSU KAYA MÜHENDİS
İzmir-2 10 BİLAL KIRKPINAR YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
İzmir-2 11 ESRA ALADAĞ DİŞ HEKİMİ
İzmir-2 12 ALİ HADİM ÇİFTÇİ
İzmir-2 13 MÜJDE ÇELİK SERBEST/ÖZEL

KAHRAMANMARAŞ 1 MAHİR ÜNAL BÜROKRAT
KAHRAMANMARAŞ 2 NURSEL REYHANLIOĞLU ECZACI
KAHRAMANMARAŞ 3 VEYSİ KAYNAK AVUKAT
KAHRAMANMARAŞ 4 SEVDE BAYAZIT KAÇAR İŞKADINI
KAHRAMANMARAŞ 5 MEHMET UĞUR DİLİPAK MÜHENDİS
KAHRAMANMARAŞ 6 MEHMET İLKER ÇİTİL DOKTOR
KAHRAMANMARAŞ 7 TÜRK İSLAM KARAKOÇ AVUKAT
KAHRAMANMARAŞ 8 İMRAN KILIÇ İLAHİYATÇI

KARABÜK 1 OSMAN KAHVECİ MÜHENDİS
KARABÜK 2 SEDAT NAMAL YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

KARAMAN 1 RECEP KONUK ÖĞRETMEN
KARAMAN 2 RECEP ŞEKER DOKTOR

KARS 1 MEHMET UÇUM AVUKAT
KARS 2 YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY DOKTOR
KARS 3 ENSAR ERDOĞDU AVUKAT

KASTAMONU 1 MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞEN ECZACI
KASTAMONU 2 METİN ÇELİK AVUKAT
KASTAMONU 3 ZAFER NALBANTOĞLU MÜHENDİS

KAYSERİ 1 MEHMET ÖZHASEKİ AVUKAT
KAYSERİ 2 AHMET DOĞAN ÖĞRETİM ÜYESİ
KAYSERİ 3 YAŞAR KARAYEL MÜŞAVİR
KAYSERİ 4 KEMAL TEKDEN DOKTOR
KAYSERİ 5 HAVVA TALAY ÇALIŞ DOKTOR
KAYSERİ 6 HALİL ERGEN MEMUR
KAYSERİ 7 İSMAİL TAMER DOKTOR
KAYSERİ 8 AVŞAR ASLAN YÖNETİCİ – KAMU
KAYSERİ 9 AYDIN KALKAN ÖĞRETMEN

KIRIKKALLE 1 OĞUZ KAĞAN KÖKSAL MÜLKİ İDARE AMİRİ
KIRIKKALLE 2 RAMAZAN CAN AVUKAT
KIRIKKALLE 3 ABDULLAH ÖZTÜRK SERBEST/ÖZEL

KIRKLARELİ 1 HAMDİ IRMAK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
KIRKLARELİ 2 VOLKAN GÖÇ MÜHENDİS
KIRKLARELİ 3 AYTAÇ AKSOY MÜHENDİS

KIRŞEHİR 1 SALİH ÇETİNKAYA AVUKAT
KIRŞEHİR 2 HACI TURAN YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

KİLİS 1 REŞİT POLAT ECZACI
KİLİS 2 AHMET SALİH DAL YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

KOCAELİ 1 FİKRİ IŞIK ÖĞRETMEN
KOCAELİ 2 RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
KOCAELİ 3 ZEKİ AYGÜN MÜHENDİS
KOCAELİ 4 İLYAS ŞEKER MÜHENDİS
KOCAELİ 5 MEHMET AKİF YILMAZ ÖĞRETMEN
KOCAELİ 6 CEMALETTİN KAFLI AVUKAT
KOCAELİ 7 SAMİ ÇAKIR SERBEST/ÖZEL
KOCAELİ 8 AYŞE MÜGE OLŞEN ECZACI
KOCAELİ 9 HALİT ÇOKAN AVUKAT
KOCAELİ 10 YALÇIN COŞTUR MALİ MÜŞAVİR
KOCAELİ 11 YAHYA COŞKUN GAZETECİ / YAZAR

KONYA 1 AHMET DAVUTOĞLU ÖĞRETİM ÜYESİ
KONYA 2 MUSTAFA BALOĞLU DOKTOR
KONYA 3 HÜSNÜYE ERDOĞAN DOKTOR
KONYA 4 ZİYA ALTUNYALDIZ MÜSTEŞAR
KONYA 5 MUHAMMET UĞUR KALELİ YÖNETİCİ – KAMU
KONYA 6 LEYLA ŞAHİN USTA DOKTOR
KONYA 7 MEHMET BABAOĞLU ÖĞRETİM ÜYESİ
KONYA 8 ABDULLAH AĞRALI DOKTOR
KONYA 9 HALİL ETYEMEZ EĞİTMEN
KONYA 10 RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIK PİSİKOLOG
KONYA 11 HACI AHMET ÖZDEMİR ÖĞRETİM ÜYESİ
KONYA 12 ÖMER ÜNAL YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
KONYA 13 MUSTAFA KAYA MEMUR
KONYA 14 ÖMER FARUK KANIK MÜHENDİS

KÜTAHYA 1 MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI MÜHENDİS
KÜTAHYA 2 VURAL KAVUNCU ÖĞRETİM ÜYESİ
KÜTAHYA 3 İSHAK GAZEL AVUKAT
KÜTAHYA 4 AHMET TAN MALİ MÜŞAVİR

MALATYA 1 ÖZNUR ÇALIK ECZACI
MALATYA 2 TAHA ÖZHAN MÜŞAVİR
MALATYA 3 MUSTAFA ŞAHİN EĞİTMEN
MALATYA 4 NURETTİN YAŞAR YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
MALATYA 5 BÜLENT TÜFENKCİ AVUKAT
MALATYA 6 BAYRAM TAŞKIN AVUKAT

MANİSA 1 RECAİ BERBER MALİ MÜŞAVİR
MANİSA 2 UĞUR AYDEMİR MALİ MÜŞAVİR
MANİSA 3 SELÇUK ÖZDAĞ ÖĞRETİM ÜYESİ
MANİSA 4 MURAT BAYBATUR SERBEST/ÖZEL
MANİSA 5 ŞULE TUNALI YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
MANİSA 6 İSMAİL BİLEN AVUKAT
MANİSA 7 MUSA YILMAZ YÖNETİCİ – KAMU
MANİSA 8 GÜZİDE İÇEN KASAP MİMAR
MANİSA 9 BİLAL TEMEL AVUKAT

MARDİN 1 ORHAN MİROĞLU ÖĞRETMEN
MARDİN 2 GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEY ECZACI
MARDİN 3 MEHMET VEJDİ KAHRAMAN YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
MARDİN 4 ABDULLAH ERİN YÖNETİCİ – KAMU
MARDİN 5 CENGİZ DEMİRKAYA EĞİTMEN
MARDİN 6 MEHMET EMİN DENİZ SERBEST/ÖZEL

MERSİN 1 MUSTAFA MUHAMMET GÜLTAK ECZACI
MERSİN 2 YILMAZ TEZCAN DOKTOR
MERSİN 3 MUHSİN KIZILKAYA GAZETECİ / YAZAR
MERSİN 4 ZEYNEP GÜL YILMAZ AVUKAT
MERSİN 5 İBRAHİM GÜL SERBEST/ÖZEL
MERSİN 6 ARİF YILDIRIM YÖNETİCİ – KAMU
MERSİN 7 MEHMET EMİN KAPLAN AVUKAT
MERSİN 8 PINAR NAR AVUKAT
MERSİN 9 CEMAL BALKAYA SERBEST/ÖZEL
MERSİN 10 ABDULLAH KUZ ÖĞRETMEN
MERSİN 11 MEHMET TAŞKIRAN MALİ MÜŞAVİR

MUĞLA 1 HASAN ÖZYER SERBEST/ÖZEL
MUĞLA 2 HASAN KÖKTEN MÜHENDİS
MUĞLA 3 ELVAN GÖÇER YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
MUĞLA 4 MEHMET YAVUZ DEMİR YÖNETİCİ – KAMU
MUĞLA 5 MUHİTTİN KAYABAŞ MÜHENDİS
MUĞLA 6 ÖZBEN YELDA EROL GÖKCAN YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

MUŞ 1 MEHMET EMİN ŞİMŞEK MÜHENDİS
MUŞ 2 ABDULSELAM ER EĞİTMEN
MUŞ 3 HALİS SALTIK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

NEVŞEHİR 1 MUSTAFA AÇIKGÖZ ECZACI
NEVŞEHİR 2 MURAT GÖKTÜRK AVUKAT
NEVŞEHİR 3 EBUBEKİR GİZLİGİDER AVUKAT

NİĞDE 1 ALPASLAN KAVAKLIOĞLU MÜLKİ İDARE AMİRİ
NİĞDE 2 ERDOĞAN ÖZEGEN YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
NİĞDE 3 YAŞAR ATAÇ YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

ORDU 1 NUMAN KURTULMUŞ ÖĞRETİM ÜYESİ
ORDU 2 OKTAY ÇANAK AVUKAT
ORDU 3 İHSAN ŞENER YÖNETİCİ – KAMU
ORDU 4 AYŞE NİLGÜN TOMAKİN AVUKAT
ORDU 5 ŞAKİR ÇOBAN YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

OSMANİYE 1 SUAT ÖNAL MÜHENDİS
OSMANİYE 2 MÜCAHİT DURMUŞOĞLU YÖNETİCİ – KAMU
OSMANİYE 3 MEHMET SARI EMEKLİ
OSMANİYE 4 EMİR HASAN ARSLANTAŞ AVUKAT

RİZE 1 HASAN KARAL İLAHİYATÇI
RİZE 2 HİKMET AYAR MALİ MÜŞAVİR
RİZE 3 OSMAN AŞKIN BAK MÜHENDİS

SAKARYA 1 AYŞENUR İSLAM ÖGRETİM ÜYESİ
SAKARYA 2 MUSTAFA İSEN ÖĞRETİM ÜYESİ
SAKARYA 3 ALİ İHSAN YAVUZ AVUKAT
SAKARYA 4 RECEP UNCUOĞLU MÜHENDİS
SAKARYA 5 ALİ İNCİ ÖĞRETMEN
SAKARYA 6 RECEP HACIEYÜPOĞLU AVUKAT
SAKARYA 7 BİLGEHAN DOĞRU DOKTOR

SAMSUN 1 AKİF ÇAĞATAY KILIÇ SİYASET BİLİMCİ
SAMSUN 2 AHMET DEMİRCAN DOKTOR
SAMSUN 3 FUAT KÖKTAŞ YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
SAMSUN 4 ÇİĞDEM KARAASLAN MİMAR
SAMSUN 5 HASAN BASRİ KURT YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
SAMSUN 6 KAMURAN ÖZDEN MÜSTEŞAR
SAMSUN 7 YILMAZ HOCAOĞLU AVUKAT
SAMSUN 8 HÜSEYİN AVNİ ÇATAL MÜHENDİS
SAMSUN 9 ADEM TUNCER YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

SİİRT 1 YASİN AKTAY ÖĞRETİM ÜYESİ
SİİRT 2 HAŞİM TAŞKIRAN YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
SİİRT 3 ALİ İLBAŞ YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

SİNOP 1 CENGİZ TOKMAK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
SİNOP 2 NAZIM MAVİŞ SERBEST/ÖZEL

SİVAS 1 İSMET YILMAZ AVUKAT
SİVAS 2 HİLMİ BİLGİN AVUKAT
SİVAS 3 SELİM DURSUN MÜHENDİS
SİVAS 4 ADEM YILDIRIM AVUKAT
SİVAS 5 YALÇIN ÖZDEMİR GAZETECİ / YAZAR

ŞANLIURFA 1 NUREDDİN NEBATİ YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
ŞANLIURFA 2 MEHMET KASIM GÜLPINAR ÇİFTÇİ
ŞANLIURFA 3 SEYİT EYYÜPOĞLU ÇİFTÇİ
ŞANLIURFA 4 MAZHAR BAĞLI SOSYOLOG
ŞANLIURFA 5 HALİL ÖZCAN ÖĞRETİM ÜYESİ
ŞANLIURFA 6 HAMİDE SÜRÜCÜ MÜHENDİS
ŞANLIURFA 7 AHMET EŞREF FAKIBABA DOKTOR
ŞANLIURFA 8 MEHMET AKYÜREK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
ŞANLIURFA 9 MAHMUT KAÇAR MÜHENDİS
ŞANLIURFA 10 YUSUF EĞİLMEZ AVUKAT
ŞANLIURFA 11 YILDIZ KONAL SÜSLÜ PİSİKOLOG
ŞANLIURFA 12 ABDULLAH YEŞİL MALİ MÜŞAVİR

ŞIRNAK 1 ARSLAN TATAR YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
ŞIRNAK 2 ADNAN ŞIK SERBEST/ÖZEL
ŞIRNAK 3 LEZGİN ADIYAMAN YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
ŞIRNAK 4 RİZGİN BİRLİK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

TEKİRDAĞ 1 MUSTAFA YEL MÜLKİ İDARE AMİRİ
TEKİRDAĞ 2 AYŞE DOĞAN DİŞ HEKİMİ
TEKİRDAĞ 3 METİN AKGÜN YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
TEKİRDAĞ 4 EYÜP KANAR SERBEST/ÖZEL
TEKİRDAĞ 5 HAKAN SUNAL DOKTOR
TEKİRDAĞ 6 AHMET ÜZGÜN ÖĞRETMEN

TOKAT 1 COŞKUN ÇAKIR ÖĞRETİM ÜYESİ
TOKAT 2 CELİL GÖÇER DOKTOR
TOKAT 3 FATMA GAYE GÜLER SERBEST/ÖZEL
TOKAT 4 FATİH AKGÜN AVUKAT
TOKAT 5 MUSTAFA ARSLAN AVUKAT

TRABZON 1 SÜLEYMAN SOYLU SERBEST/ÖZEL
TRABZON 2 MUHAMMET BALTA MÜHENDİS
TRABZON 3 AYŞE SULA KÖSEOĞLU AVUKAT
TRABZON 4 ADNAN GÜNNAR DİŞ HEKİMİ
TRABZON 5 NİHAT TOSUN DOKTOR
TRABZON 6 SALİH CORA AVUKAT

TUNCELİ 1 MEHMET TUNÇ MÜHENDİS
TUNCELİ 2 ALİ ULVİ SEYREK AVUKAT

UŞAK 1 MEHMET ALTAY AVUKAT
UŞAK 2 EYÜP GÖKHAN ÖZEKİN MİMAR
UŞAK 3 HÜSEYİN KESKİN YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
VAN 1 BURHAN KAYATÜRK MÜHENDİS
VAN 2 ÖMER ÇAHA ÖĞRETİM ÜYESİ
VAN 3 NAHİDE HAKAN AVUKAT
VAN 4 FARUK ALPASLAN YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
VAN 5 HAMDULLAH ŞEVLİ ÖĞRETİM ÜYESİ
VAN 6 ÖZGE BURAK DEGER EĞİTMEN
VAN 7 YAKUP ALADAĞ ÖĞRETMEN
VAN 8 NİZAMETTİN AĞAR MÜŞAVİR

YALOVA 1 FİKRİ DEMİREL ÖĞRETMEN
YALOVA 2 MEHMET DEMİRHAN SERBEST/ÖZEL

YOZGAT 1 ABDULKADİR AKGÜL SERBEST/ÖZEL
YOZGAT 2 ERTUĞRUL SOYSAL DOKTOR
YOZGAT 3 YUSUF BAŞER AVUKAT
YOZGAT 4 İSKENDER MİNAR AVUKAT

ZONGULDAK 1 HÜSEYİN ÖZBAKIR SAVCI
ZONGULDAK 2 FARUK ÇATUROĞLU EKONOMİST
ZONGULDAK 3 ÖZCAN ULUPINAR SERBEST/ÖZEL
ZONGULDAK 4 EMİNE ÇİFT YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
ZONGULDAK 5 AKIN KAYMAK EKONOMİST

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.