Aksaray Belediyesi’nden karikartür yarışması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aksaray Belediyesi, ‘Aksaray’da Pandemi’ konulu karikatür yarışması düzenliyor. Başvuru tarihi 18 Ocak’ta başlarken, kazananlar ödüllendirilecek.

Aksaray Belediyesi, pandemi sürecinde vatandaşları sosyal etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor. 

Tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan pandemi sürecinin vatandaşlar üzerinde oluşturduğu psikolojik etkileri ortadan kaldırmak için birbirinden renkli etkinlikler düzenleyen Aksaray Belediyesi yeni bir yarışmayı sosyal medya hesaplarından duyurdu. 

Her yaş grubundan vatandaşın katılım sağlayabileceği ‘’Aksaray’da Pandemi’’ konulu yarışma ile karikatür çizme yeteneğine güvenen yarışmacılar yeteneklerini sergileyecek.
Yarışmaya katılmak isten vatandaşlar çizdikleri karikatürlerini karikatü[email protected].  mail adresine gönderecek. Aksaray Belediyesi tarafından değerlendirilen yarışmanın kazananları  belediyeye ait sosyal medya hesaplarından açıklanacak. 

18 Ocak- 18 Şubat tarihleri arasında başvuruların yapılacağı yarışmanın kazananlarına ödüller verilecek. Karikatür yarışmasında birinciye 1000 TL İkinciye 500 TL üçüncüye 300 TL ve mansiyona kalan yarışmacılara da 100 TL ödül verilecek. 

Yarışma ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar aksaray.bel.tr. adresinden ve 444 55 68 numaralı telefonlardan bilgi alabilecek.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir