Ankara’da Bayburt Yatırımları Değerlendirildi

Ankara’da Bayburt Yatırımları Değerlendirildi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çalışma ziyareti için Ankara’da bulunan Milletvekili Fetani Battal ve Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal’ı ziyaret etti.

Bayburt’ta yapılan ve yapılacak olan yatırımların konuşulduğu ziyarette Başkan Ağbal, Milletvekili Battal ve Belediye Başkanı Pekmezci geniş çaplı istişarelerde bulundular.

Ziyaret hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Pekmezci “Ankara programımız kapsamında Sayın Milletvekilimizle birlikte hemşehrimiz, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanmız Sayın Naci Ağbal’a ziyarette bulunduk. Kendisiyle Bayburt için yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında geniş kapsamlı istişarelerde bulunarak düşüncelerimizi ilettik. Kendisi sağolsun Bayburt için yapılacak tüm projelerde destekçimiz olacağını söylediler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Sayın Milletvekilimize de Bayburt için attığımız her adımda destekçimiz olduğu için şükranlarımı sunuyorum.  Bayburt’umuza en iyi hizmetlerin gelmesi adına istişarelerimizi ve görüşmelerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Bayburt her şeyin en iyisine layık. Bunun farkında olarak çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.