1. Haberler
  2. Bayburt Haberleri
  3. Bakan Murat Kurum Bayburt Valiliğini Ziyaret Etti

Bakan Murat Kurum Bayburt Valiliğini Ziyaret Etti

Bakan Murat Kurum Bayburt Valiliğini Ziyaret Etti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum çeşitli programlara katılmak üzere geldiği Bayburt’ta Bayburt Valiliğini ziyaret etti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, Bayburt Milletvekili Fetani Battal, Bakan Yardımcısı Fatma Varank ve Bakanlık bürokratları ile birlikte Bayburt Valiliği’ni ziyaret etti. Bakan Kurum’u Bayburt Valiliği’ne gelişinde Vali Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mete Memiş, Vali Yardımcısı Coşkun Öztürk, İl Emniyet Müdürü Sezayi Er, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Halil Murat Bilgiç ile kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerinden oluşan heyet karşıladı.

Karşılamanın ardından Valilik Şeref Defterini imzalayan Bakan Kurum daha sonra Valilik Makamı’na geçti. Vali Pehlivan burada Bakan Kurum’a ilimizde yürütülen yatırımlar hakkında bilgiler sundu. Ziyaretleri vesilesiyle Bakan Kurum ile Başkan Ağbal’a teşekkür eden Vali Pehlivan, kendilerini ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu kaydetti.

Bakan Kurum ise Bayburt’ta olmaktan memnuniyet duyduğunu ifade ederek Vali Pehlivan’a çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarette Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank, Milletvekili Fetani Battal, Belediye Başkanı Mete Memiş, Toplu Konut İdaresi Başkanı Ömer Bulut ile bakanlık bürokratları da hazır bulundu.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir