Battal Ve Pekmezci Belediye Çalışmalarını İnceledi

Battal Ve Pekmezci Belediye Çalışmalarını İnceledi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Milletvekili Fetani Battal, Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci’yi makamında ziyaret etti.

Bayburt’un güncel konularının konuşulduğu ziyarette Başkan Pekmezci, Milletvekili Battal’ı Bayburt Belediyesi’nde ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek Bayburt için el birliğiyle çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

Milletvekili Fetani Battal ise Başkan Hükmü Pekmezci’ye kendisine gösterdiği ilgi ve misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretin ardından Milletvekili Fetani Battal ve Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci yapımı süren belediye çalışmalarını yerinde incelediler.

İncelemelerine ilk olarak Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan Şehit Nusret Parkı’ndan başlayan Milletvekili Battal ve Başkan Pekmezci burada devam eden çalışmalar hakkında Fen İşleri Müdürü Kasım Çeker ve ilgili personelden bilgi aldılar.

Şehit Nusret Parkı’nda incelemelerini tamamlayan Milletvekili Battal ve Başkan Pekmezci, çalışmaların süratle devam ettiği bir diğer nokta olan eski Genç Osman Parkı’nın bulunduğu alana geçtiler. Burada süren peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarını da yakından takip eden Battal ve Pekmezci hayırsever bir vatandaş tarafından yaptırılan camiyi incelediler ve gerçekleştirilen faaliyetler hakkında ilgili personelden bilgi alarak alandan ayrıldılar.  İncelemelere Belediye Başkan Yardımcısı Süreyya Türkmenli de eşlik etti.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün