1. Haberler
  2. Bayburt Sağlık
  3. Bayburt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde 3 Yeni Ünit Odası Hizmete Açıldı!

Bayburt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde 3 Yeni Ünit Odası Hizmete Açıldı!

Bayburt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde 3 Yeni Ünit Odası Hizmete Açıldı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kapasitesini genişleterek vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Merkezin 2. katına eklenen 3 yeni ünit odası ile birlikte, toplam ünit sayısı 18’e yükseldi. Bu sayede, günlük hasta bakımı kapasitesi de önemli ölçüde artarak 350’ye ulaştı.

15 Diş Hekimi ve 1 Ağız ve Çene Cerrahı Uzmanıyla Hizmet Veriliyor

Merkezde, 15 diş hekimi ve 1 ağız ve çene cerrahı uzmanı olmak üzere toplam 16 hekim görev yapıyor. Uzman hekim kadrosu, ağız ve diş sağlığı ile ilgili tüm problemlerde hastalara teşhis ve tedavi hizmeti sunuyor.

MHRS Bekleme Süresi 5 Güne Kadar Düştü

Yeni ünit odalarının hizmete açılmasıyla birlikte, MHRS randevu bekleme süresi de önemli ölçüde azaldı. Mevcut durumda, MHRS randevu bekleme süresi 5 güne kadar düştü. Bu sayede, vatandaşlar diş tedavilerini daha kısa sürede tamamlayabiliyor.

Bugüne Kadar Yaklaşık 20 Hastaya 50 Yakın İmplant Uygulandı

Merkezde, implant tedavisi de dahil olmak üzere birçok diş tedavisi başarıyla uygulanıyor. Bugüne kadar yaklaşık 20 hastaya 50’ye yakın implant uygulaması gerçekleştirildi.

Vatandaşlara Hayırlı Olsun

Bayburt Milletvekili Orhan Ateş, yeni ünit odalarının hizmete açılmasıyla birlikte vatandaşlara daha iyi hizmet verme imkanı yakaladıklarını belirterek, tüm hemşerilerine hayırlı ve uğurlu olsun dileklerini iletti.

3
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir