1. Haberler
  2. Bayburt Üniversitesi
  3. Bayburt Anne Üniversitesi Açıldı

Bayburt Anne Üniversitesi Açıldı

Bayburt Anne Üniversitesi Açıldı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Anne Üniversitesi açılış töreni Dede Korkut Külliyesi Prof. Dr. Gökhan Budak Konferans Salonu’nda yapıldı.

Bayburt Üniversitesi tarafından düzenlenen ve iki hafta boyunca devam edecek olan Anne Üniversitesi’nin açılış programı, Dede Korkut Külliyesi Prof. Dr. Gökhan Budak Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Programa, Bayburt Valisi Sn. Cüneyt EPCİM, Bayburt Belediye Başkanı Sn. Hükmü PEKMEZCİ, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk COŞKUN, Bayburt İl Emniyet Müdürü Sn. Ayhan BODUR, Bayburt İl Jandarma Komutanı Sn. Halil Murat BİLGİÇ katıldı.

Yoğun katılımın sağlandığı etkinlikte, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk COŞKUN, annelerin kutsiyeti hakkında bir açılış konuşması gerçekleştirdi. Arkasından Bayburt Valisi Sn. Cüneyt EPCİM ve Bayburt Belediye Başkanı Sn. Hükmü PEKMEZCİ annelik olgusunun önemine vurgu yaparak Bayburt Üniversitesi tarafından düzenlenen bu etkinlik için memnuniyetlerini ve teşekkürlerini bildirdi.

Anne Üniversitesi’nin açılış dersi, Bayburt Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğretim elemanlarından Öğr. Gör. Hüsniye BÜLBÜL tarafından yapıldı. Bülbül, misafir ve katılımcılara “Mahremiyet Eğitimi” ile ilgili bir sunum yaptı.

Anne Üniversitesi eğitimleri kapsamında, alanında uzman 15 farklı eğitimci tarafından aile, anne-baba ve çocuk temalarında etkinlik ve konferanslar verilmeye devam edecektir.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir