Bayburt Emniyeti’nden Salgınla Mücadele Çalışması

Bayburt Emniyeti'nden Salgınla Mücadele Çalışması
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Emniyet Müdürlüğü Tarafından COVİD-19 salgını ile mücadele kapsamında bilgilendirici afişler şehrin yoğun caddelerine ve işyerlerine asılarak tedbirlere uyma ve dijital güvenlik konusunda duyarlılığın artırılması çalışması yapıldı.

Yapılan Salgınla Mücadele Çalışması hakkında Bayburt Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama şöyle:

Geçtiğimiz Mart ayından itibaren tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de saran covid-19 virüsü maalesef çok sayıda insanımızın hayatını ve sağlığını derinden etkiledi. Salgınla mücadelede en önemli sorumluluğun tek tek biz bireylerin elinde olduğu ve bizlerin alacağı küçük önlemlerin hastalığın yayılımını azaltmakta çok büyük rolü olduğu görüldü. Toplum hayatını derinden etkileyen salgın sonrası oluşan yeni hayat şartlarında insanlar zamanlarının çoğunu dijital ortamlarda ve sosyal medya mecralarında geçirmeye başladı.

Bayburt Emniyet Müdürlüğü toplumun huzuruna kasteden her durumda olduğu gibi bu süreçte de salgınla mücadele kapsamında gerek alınan önlemlerin hayata geçirilmesi, gerek sağlık görevlilerimizin yükünün azaltılması ve gerekse evlerinde destek bekleyen vatandaşlarımızın her zaman yanlarında olmaya gayret gösterdi. Salgınla mücadelede üstüne düşeni yerine getirirken öte yandan da vatandaşlarımızı dijital ortamlar ve sosyal medya platformlarında hedef alan art niyetli kişi ve kişilerle de mücadele devam ettirildi. Bu kapsamda Bayburt Emniyet Müdürlüğü görevlilerince hazırlanan afişler şehrimizin yoğun caddelerine ve işyerlerine asılarak tedbirlere uyma ve dijital güvenlik konusunda duyarlılığın artırılması hedeflendi.

Halkımızın da desteğini alarak güven ortamının devam ettirilmesinin yanında salgınla mücadeleye aynı hassasiyetle devam edilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bayburt Emniyeti'nden Salgınla Mücadele Çalışması
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.