Bayburt Erzurum maçına ceza geldi

Bayburt Erzurum maçına ceza geldi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt grup İl özel idare spora Erzurumspor maçında yaşanan olaylar nedeniyle ceza geldi.

Gençosman Stadyumu’nda 12.04.2015 tarihinde oynanan Erzurumspor maçında çıkan olaylar nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edilen Bayburt Grup Özel İdare spor 12 bin lira para cezasına çarptırıldı.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun 16.04.2015 tarih ve 81 sayılı toplantısında almış olduğu karar aşağıda belirtilmiştir.

“BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK SPOR Kulübü’nün 12.04.2015 tarihinde oynanan BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK SPOR- B.Ş. BLD. ERZURUMSPOR Spor Toto 3. Lig 3. Grup müsabakasında taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Kulübü’nün taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi olduğu müsabakada 3. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezaların birleştirilmesi suretiyle BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Kulübü’nün toplam 12.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, karar verilmiştir.”

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir