1. Haberler
  2. Bayburt Haberleri
  3. Bayburt Kaleardı 75. Yıl İlkokulunda Bilim Şenliği Yapıldı

Bayburt Kaleardı 75. Yıl İlkokulunda Bilim Şenliği Yapıldı

Bayburt Kaleardı 75. Yıl İlkokulunda Bilim Şenliği Yapıldı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Manşet – Bayburt Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü ve Bayburt Kaleardı 75. Yıl İlkokulu İşbirliği ile Bilim Şenliği yapıldı.

Bayburt Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü 2. sınıf öğrencileri, danışman öğretmenleri Dr. Öğr. Üyesi Celal Boyraz önderliğinde, Kaleardı 75.Yıl İlkokulu ile birlikte bilim şenliği düzenlediler.

Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında düzenlenen şenlikte, üniversite öğrencileri hazırlamış oldukları eğlenceli deneyleri minik öğrenci kardeşlerinin beğenisine sundular. Öğrenciler tarafından ilgi ve neşeyle  izlenen deneyler, oldukça beğenildi.

Dr. Öğr. Üyesi Celal Boyraz yapmış olduğu açıklamada, Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında yaptıkları bu eğlenceli deneylerle, hedeflerinin bilimi öğrencilere  sevdirmek olduğunu belirtti. Etkinlik sonucunda bu hedeflerine ulaştıklarını minik öğrencilerin neşe ve ilgisinden görebildiklerini dile getiren Boyraz Okul Müdürü Alim Eskici’ye kendilerine sundukları destekten dolayı teşekkür etti. Etkinlik sonucunda Okul yönetimine ve öğretmenlerine de ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür eden Dr. Ögr. Üyesi Celal Boyraz, bu güzel etkinliklerin öğrencilerin istifadesine sunulmaya devam edileceğini dile getirdi.

Bayburt Kaleardı 75. Yıl İlkokulunda Bilim Şenliği Yapıldı
0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
8
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
2
_a_rm_
Şaşırmış
2
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir