Bayburt Kapalı Halk Pazarı Çalışmaları Başladı

Bayburt Kapalı Halk Pazarı Çalışmaları Başladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Belediyesi, Tuzcuzade Mahallesi’nde yapılacak kapalı pazar projesinde inşaat çalışmalarına başladı.

Tuzcuzade Mahallesi’nde yapılacak Halk pazarı kapalı ve modern bir şekilde planlandı. Giyim, sebze ve meyve ile hırdavat ürünlerinin satış reyonlarının ayrı olacağı kapalı pazarın zemin katında ise birde otopark bulunacak.

Bir Projeyi Daha Bayburt’a Kazandırmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz

İnşaat çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler alan Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, bir büyük projeyi daha Bayburt’a kazandıracak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Memiş, “Bayburt Belediyesi olarak vatandaşımızın beklentilerini karşılamak ve hayal edilen, kadim şehir kültürü ile modern şehir yapısının buluştuğu Bayburt’u oluşturmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Altyapı çalışmalarımızı iki yıl önce tamamlamıştık. Modern şehirlere yakışır, kalıcı ve titiz bir şekilde yol ve kaldırım çalışmalarımızı yaptık. Bunların yanında iki ayrı şehir parkını hizmete sunduk. Mahallelerimizde semt sahalarını bir bir hizmete sunuyoruz. Biri 150 diğeri ise 70 araçlık kapalı otoparkı faaliyete geçirdik. Güneş Enerjisi Santrali, Aile Yaşam Merkezi, Saklı Cennet Tatil Köyü gibi büyük projelerimiz tamamlandı ve faaliyetlerini sürdürüyor. 2018 yatırım projelerimiz arasında yer alan Kapalı Halk Pazarı projesini de şehrimize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Hem vatandaşlarımızın güvenli ve rahat bir şekilde alışveriş yapabilmeleri, hem de pazar esnafımızın rahat etmesi adına hayata geçireceğimiz kapalı halk pazarı projesi modern bir yapı olacak. Giyim, sebze ve meyve ile hırdavat ürünlerinin satış reyonlarının olacağı kapalı pazarın zemin katında ise birde otopark bulunacak” diye konuştu.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir