Bayburt Kızılay Yeni Yönetimi Bayburt Valisi Cüneyt Epcim’i Ziyaret Etti

Bayburt Kızılay Yeni Yönetimi Bayburt Valisi Cüneyt Epcim’i Ziyaret Etti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Manşet – Türk Kızılay Bayburt Şubesi yeni yönetimi Bayburt Valisi Cüneyt Epcim’i makamında ziyaret etti.

Kızılay Bayburt Başkanı Hümeyra Çelik’in Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu’na seçilmesinin ardından görevi devralan Ensar Yerlikaya başkanlığındaki yeni yönetim Vali Cüneyt Epcim’i ziyaret etti.

Vali Epcim, ziyarette yeni yönetimi tebrik ederek görevlerinin hayırlı olmasını diledi.

Türk Kızılay’ının son yıllarda yaptığı başarılı çalışmalarla herkesin takdirini kazandığını söyleyen Vali Epcim, yardım organizasyonlarının şeffaf biçimde gerçekleştirilmesinin de yardım gönüllülerine güven verdiğini belirtti.

Vali Epcim, bir önceki Başkan Zübeyde Çelik ile önemli yardım çalışmalarında bulunduklarını bildirdi.

Bu çalışmalarda Türk Kızılay’ını sahada aktif olarak gördüklerine işaret eden Vali Epcim, şöyle devam etti: “Tabi bir tarafta da Genç Kızılay var. Genç Kızılay’daki arkadaşlarımız da birçok şehirden daha aktif çalışma gösterdiler. Onlara da teşekkür ediyoruz. Çok değerli çalışma arkadaşımız Ensar Bey’e yönetim kurulu başkanı olarak başarılar diliyorum. Kendisi inanıyorum ki; Bayburt’ta ihtiyaç sahibi insanlara güzel dokunuşlar yapacaktır. Sizler de yönetim kurulu üyeleri olarak başkanımıza destek vereceksiniz. Yeni yönetim kurulumuzu tebrik ediyor, Allah hayırlı etsin diyorum.”

Kızılay’ın çalışmalarında Valilik olarak kendilerini desteklemek istediklerini ve yanlarında olmak istediklerine vurgu yapan Vali Epcim, güzel bir çalışma dönemi geçirmeyi ümit ettiğini bildirdi.

Kızılay Bayburt Başkanı Ensar Yerlikaya da yeni yönetimi adına Vali Cüneyt Epcim’e teşekkürlerini iletti.

Vali Epcim’in, Kızılay çalışmalarına desteklerini yakından takip ettiğini anlatan Yerlikaya, adil ve şeffaf bir yönetim anlayışı benimseyeceklerini bildirdi. Yeni yönetim olarak başlıca hedeflerinin de yeni bir hizmet binası yapmak olduğuna değindi.

Yerlikaya bu noktada Vali Epcim’in desteklerini sürekli yanlarında görmek istediklerini ifade etti. Ziyaret çeşitli konularda yapılan bilgi alışverişinin ardından sona erdi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir