1. Haberler
  2. Bayburt Haberleri
  3. Bayburt Memur Sen’den Deprem Bölgesine 2 Tır Un Yardımı

Bayburt Memur Sen’den Deprem Bölgesine 2 Tır Un Yardımı

Bayburt Memur Sen’den Deprem Bölgesine 2 Tır Un Yardımı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Memur Sen yardımseverlerin destekleri ile deprem bölgesine 1040 çuval un yardımı gönderdi.

Memur- Sen Bayburt İl Temsilcisi Kenan Turan, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

Yüzyılın afetini yaşıyoruz. Yüzyılların da kadim yardımlaşma ve dayanışma kültürünü taşıyoruz. İnancımızın ve örfümüzün rehberliğinde afetzede kardeşlerimize kış gününde sıcak bir el olalım istiyoruz.

Memur-Sen öncülüğünde ve Kızılay iş birliği ile tüm illerimizde başlatılan yardım seferberliğinde Memur- Sen Bayburt İl Temsilciliği olarak depremden etkilenen kardeşlerimize unyardımı yapma görevini üstlendik.

Bayburt Memur Sen öncülüğünde, yardımsever kardeşlerimizin yoğun ilgi ve desteği ile topladığımız 2 tır UNU (1040 Çuval) Adana ilimizde yaşayan kardeşlerimize ulaştırılmak üzere 08.02.2023 – 09.02.2023 tarihlerinde yola çıkardık.

Kuşkusuz, ülkemiz ve insanımız bu zor günleri yardımlaşma ruhu ile atlatacaktır. Emek veren, destek olan, dua eden tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun. Memur-Sen yönetimi olarak bu duyarlılığı gösteren tüm kardeşlerimize gönülden teşekkür ediyoruz. Allah bu zor zamanda depremi yaşayan kardeşlerimize yardım etsin, hayatlarını kaybeden kardeşlerimize Allah rahmet eylesin, milletimizin başı sağ olsun. Gün birlik ve beraberlik içerisinde yaraları sarma günüdür.

Memur- Sen Bayburt İl Temsilciliği olarak duyarlı tüm vatandaşlarımızın hassasiyetlerine aracı olmak için yapılacak yeni yardımlar için de hazırız.

Göstermiş olduğunuz hassasiyet için şükranlarımı sunuyorum.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir