Bayburt Memur-Sen’den Kızılay’a Kan Bağışı

Bayburt Memur-Sen'den Kızılay'a Kan Bağışı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Memur-Sen Covid-19 ile mücadele sürecinde kan stoklarının azalması nedeniyle Kızılay’ın yaptığı “Kan Ver, Hayat Kurtar” çağrısına destek verdi.

Bayburt Memur-Sen şube başkanı Kenan Turan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Bayburt Memur- Sen olarak Memur-sen genel başkanımız Ali Yalçın’ın genel çağrısına kulak vererek bugün kan bağışında bulunuyoruz Covid-19 süresinde Ülkemizin her türlü sıkıntısının yanında yer alan Memur-Sen toplamda 3 milyon 500 bin lira yardım ederek milletimizin ve ülkemizin yanında olmuştur. 3 milyon 500 bin lira yardımın yanı sıra 5 yıldızlı otel konforundaki misafirhanesini içindeki bütün hizmetleri dahil olmak üzere devletimizin sağlık çalışanlarının hizmetine sunmuştur.

Biz Covid-19 süresince “Evde Kal Hayatta Kal Dedik” Kızılay’ın kan stoklarının azalmasından dolayı Kızılay’ımıza destek vermek amacıyla genel merkezimizin başlatmış olduğu kampanyaya Bayburt Memur-Sen olarak da katılmış bulunuyoruz, bugün burada Bayburt Memur- Sen olarak Kan bağışında bulunuyoruz. Bütün Memur-Sen Üyelerimizi, Vatandaşlarımızı Kızılay’a kan vermeye davet ediyorum.” dedi.

https://www.youtube.com/watch?v=r0viflo5fqA