1. Haberler
  2. Bayburt Siyaset
  3. Bayburt MHP Milletvekili Adayı İdris Aydın Oldu

Bayburt MHP Milletvekili Adayı İdris Aydın Oldu

Bayburt MHP Milletvekili Adayı İdris Aydın Oldu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Milliyetçi Hareket Partisi harita mühendisi İdris Aydın’la seçime girme kararı aldı.

Parti Binasında Yapılan Aday tanıtım toplantısında farklı bir sitemi devreye soktuklarını belirten MHP İl başkanı Bekir Kasap, bu süreçte 8 kişinin partilerine Bayburt’tan milletvekili aday adaylığı için müracaat ettiğini, aday adaylığı sürecini bir kişiyle yürüteceklerini söyledi.

21 Mayıs’ta kesin adayın belli olacağını hatırlatan Kasap, bu seçimlerde zaman kaybetmemek adına Milletvekili adayının İdris Aydın olduğunu belirten kasap şunları kaydetti:

“Tek milletvekili olunca zaten bizim aday adaylığı problemimiz ortadan kalkıyor. Haliyle biz bu kısa zamanda saha inip çalışmalarımıza bugün başladık. İnşallah Bayburt için davamız için, en başta ülkemizin bekası için kolkola girip Bayburt’un makus talihini yeneceğiz. İçimizden birisi, mecliste bizi, Bayburt’umuzu en iyi şekilde temsil edecek kardeşimizi, değerli kardeşim İdris Aydın’ı sizlere açıklıyorum”

Burada kısa bir konuşma yapan aday İdris Aydın ise, “Milliyetçi Hareket Partisi’nde hizmete emredersiniz dedim. Bu memlekete hizmet etmek adına, Bayburt için hayal kurmak adına, öncelikle Bayburt’a hizmet etmek adına bu işe talip oldum. İnşallah Cenabı Allah yardım edecektir.” dedi.

Konuşmaların Tamamını Videodan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=rLR4JlF2ug8

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir