Bayburt Ülkü Ocaklarından Türkmenlere Yardım Kampanyası

Bayburt Ülkü Ocaklarından Türkmenlere Yardım Kampanyası
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Ülkü Ocakları Başkanı Muhammet Kılıç, Ülkü Ocakları Bayır-Bucak Türkmenleri Yardım Kampanyası Hakkında Basın açıklaması Yaptı.

Bayburt Ülkü Ocakları Başkanı Muhammet Kılıç ”Suriye’de ateş altında olan Bayır-Bucak Türkmenleri’ne yardım kampanyası başlattıklarını ifade ederek daha önce Türkmenlere benzer yardımların yapıldığını yine ihtiyaç olduğundan bu yardımların yeniden başlatıldığını ifade etti. Selçuklu Devleti’nin ve Osmanlı Devleti’nin bizlere yadigarı olan Bayır-Bucak Türkmenleri genellikle yaşlı,kadın ve çocuklardan oluşan soydaşlarımızın varlık mücadelesi vermektedir.Biz Ülkücüler Olarak her zaman Türkmenlerin yanında olacağız.Maddi Manevi elimizden gelen herşeyi Bayburt Halkı ile beraber yapmaya hazırız.”

Bu bağlamda halkımızdan Kuru Gıda, Un, Şeker, Çay, Çocuk Maması, Çocuk Giysisi, yatak, Yorgan, Battaniye, Kışlık Kıyafet acil olarak ihtiyaç duyulan yardımlardır.

İLETİŞİM: 0(545)2826691 – 0(531)9692856 – 0(531)4945296 ilgili numaralarla bağlantıya geçebilir veya yardımlarınızı Ülkü Ocakları İl Binasına elden teslim edebilirsiniz.