Bayburt Ümit Derneği Muhtaçlara Umut Olacak

Bayburt Ümit Derneği Muhtaçlara Umut Olacak
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt’ta sosyal anlamda yardımlaşma ve dayanışma parolası üzerine inşa edilen Bayburt Ümit Derneği Haziran ayında kurularak faaliyetlerine start verdi.

Derneğin Kurucu Başkanı Nesli Kocabey ve kurucu yönetim kurulu üyeleri;

Zeynep Karakolcu, Murat Söylemez, Nejla Yağcı, Fatih Telli, Veysel Karani Yazıcıoğlu ve Ayla Daştan bir araya gelerek ilk toplantılarını gerçekleştirdi.

Bayburt merkez, Aydıntepe ve Demirözü ilçeleri ile 175 köyünde bulunan ihtiyaç sahiplerine yardım götürecek olan dernek yöneticileri, gönüllü üyelerini bekliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Ümit Derneği Başkanı Nesli Kocabey;

“Bayburt’ta gönüllülük esasıyla bir araya gelip yardım bekleyen ailelerimize muhtaç ve kimsesiz insanlarımıza ulaşmak ve onların dertlerine derman olmak için derneğimizi faaliyete geçirdik.

Şimdiden birçok hayırsever Bayburtlu hemşerimiz bizlere ulaşarak yardımda bulundu, yapmış oldukları hayırları gerçek sahiplerine ulaştırmaya devam ediyoruz. Ümit derneği inşallah şehrimize umut olacak. Bizle çalışmak gönüllülük esasıyla hareket etmek isteyen herkesi derneğimize bekliyoruz.

Derneğimize ilgi alaka ve desteğinden ötürü Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüze çok teşekkür ediyoruz. Koordineli çalışarak gerçek ihtiyaç sahibi her haneye ulaşmayı hedefliyoruz.” dedi.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün