Bayburt Üniversitesi Öğrencilerine Mikrofonumuzu Uzattık

Bayburt Üniversitesi Öğrencilerine Mikrofonumuzu Uzattık
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Üniversitesi Baberti Külliyesi’nde Üniversite öğrencilerine mikrofonumuzu uzattık ve Bayburt’ta öğrenci olmak nasıl bir duygu sorusunu sorduk.

Bayburt Üniversitesi’nde okuyan öğrencilerin çoğunluk olarak Bayburt’ta okumaktan memnun olduklarını gözlemlediğimiz haberimiz de öğrencilerin yetkililerden ise talepleri oldu.

Bayburt Üniversitesi’nde okuyan öğrenciler konser ve gezi gibi sosyal aktivitelerin kısıtlı olduğunu ve bu tür sosyal aktivitelerin daha çok yapılmasını dile getirdiler.

Şehirden Baberti külliyesine gelmenin çok zor olduğunu dile getiren bir öğrenci sınavlara geç kalma korkusundan dolayı kız yurdunun bir an önce açılmasını talep etti.

Öğrenciler, Avrupa ödülleri olan Baksı Müzesi ve Kenan Yavuz Etnografya Müzelerinin gezilip görülmesi gereken yerler olduğunu ve gitmeyenlerin Baksı Müzesi ve Kenan Yavuz Etnografya Müzesini gidip gezmelerini tavsiye ettiler.

Öğrenciler ayrıca Bayburt Üniversitesindeki akademisyenlerin ve öğretmenlerin çok iyi olduklarını ve kolaylıkla iletişim sağlayabildiklerini söylediler.

Bayburt Üniversitesi Kütüphanesi’nde çalışma alanının ve yeterince kaynağının olduğunu dile getiren öğrencilerin en çok memnun oldukları hizmet Bayburt Üniversitesi Kütüphanesi ve ücretsiz WİFİ hizmeti oldu.

Bayburt Üniversitesi Baberti Külliyesi Kampüsü içinde çekim yapmamıza izin veren Bayburt Üniversitesi Rektörü Mutlu Türkmen ve yönetimine ve video çekimlerinde bizlere yardımcı olan Muhabir Ayşe Coşar, Kübra Doğan ve röportajlarda duygu ve düşüncelerini dile getiren öğrenci arkadaşlara ayrıca teşekkür ediyoruz.

Bayburt Üniversitesi Öğrencilerine Mikrofonumuzu Uzattık
Bayburt Üniversitesi Öğrencilerine Mikrofonumuzu Uzattık

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün