Bayburt Valisi İl Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Bayburt Valisi İl Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan 2018 – 2019 YENİ eğitim öğretim yılı başlangıcı dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Bayburt İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne gelişinde İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Karakaşoğlu, müdür yardımcıları ve şube müdürleri tarafından karşılanan Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan birimleri dolaştı.

Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan incelemelerinin ardından İl Müdürü olarak atanan ve görevine başlayan Karakaşoğlu’na hayırlı olsun temennisinde bulundu, başarılar diledi. Daha sonra İl müdürü, yardımcıları ve şube müdürleriyle yeni eğitim öğretim yılına ilişkin değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda eğitim öğretim faaliyetlerine ilişkin olarak okul güvenliği,okul-öğretmen-aile işbirliği, koordinasyonu, öğretmen ve öğrencilerin motivasyonunu artırmaya yönelik çalışmalar, sosyal ve kültürel etkinlikler, eğitim kalitesini yükseltmeye katkı sağlayacak projeler gibi üzerinde hassasiyetle durulması gereken konuları hatırlatıp talimatlar veren Vali Pehlivan, ilgili konularda bilgi alışverişinde bulundu.

Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan’a ziyareti sırasında İl Mili Eğitim Müdürü Cengiz Karakaşoğlu, Müdür Yardımcısı Mehmet Güven ile Şube Müdürleri Serdal Salık, Bülent Koçyiğit, İsa Akgün ve Hüseyin Akdoğan eşlik etti.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir