Bayburt ve Huzurevi Yaşlılarını Koruma Derneği Kuruldu

Bayburt ve Huzurevi Yaşlılarını Koruma Derneği Kuruldu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Memnune Evsen Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Yaşlıları için Bayburt Huzurevi Yaşlılarını Koruma Derneği Kuruldu.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı ilimizde hizmet veren Memnune Evsen Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve şehrimizdeki yaşlılarımıza hizmet verecek olan Dernek Veysel Akbaş başkanlığında ilk toplantısını yaparak hizmetlerine başladı.

Dernek başkanı Veysel Akbaş şehrimiz için çok önemli hizmetler veren Huzurevimiz ve şehrimizde evinde bakımı yapılan yaşlılara yönelik hizmetlerin halkımızla buluşması ve daha da genişletilmesi için böyle bir girişimde bulunduklarını ve “Düşkünleri görüp gözetiniz, zira siz ancak düşkünleriniz sayesinde yardım görür ve rızıklanırsınız.” Hadisi şerifinin anlam ve önemini kendimize ilke edinip çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştireceklerini söyledi.

Halkımız tarafından gerekli desteği göreceklerine inandığını, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hayrettin Pala ve Huzurevi Müdürü Ayetullah Meydanoğlu’nun da bu alanda yapmış olduğu başarılı çalışmalarını referans alıp birlikte hayırlı hizmetler yapacaklarını vurguladı.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir