1. Haberler
  2. Bayburt Haberleri
  3. Bayburt’a 1 milyon 125 bin lira ek kaynak

Bayburt’a 1 milyon 125 bin lira ek kaynak

Bayburt'a 1 milyon 125 bin lira ek kaynak
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Milletvekili Naci Ağbal, İller Bankası’ndan toplamda 1 milyon 125 bin liralık ilave kaynağın Bayburt’a aktarıldığını bildirdi.

Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Ağbal, İller Bankası yetkilileri ile yapılan görüşmeler sonucunda, 900 bin liralık ödenek Bayburt İl Özel İdareye, Arpalı Belediyesi’ne su deposu yapımı için 48 bin lira ve Gökçedere Belediyesi’ne içme suyu hattı malzeme alımı için 177 bin lira ek kaynağın aktarıldığını ifade etti.

Ağbal’ın açıklamaları şöyle:

“İl Özel İdaremizin köy içi parke çalışmalarına hızlandırmak amacıyla İller Bankası yetkilileri ile yaptığımız görüşmeler sonucunda, Yönetim Kurulu kararı ile 900 bin liralık ödenek Bayburt İl Özel İdaresi’ne aktarıldı.

Ayrıca Arpalı Beldemize su deposu yapımı için 48 bin lira, Gökçedere beldemize de içme suyu hattı malzeme alımı için 177 bin lira kaynak aktarılması da İller Bankası Yönetim Kurulu’nca karara bağlandı.

Böylece Bayburt’umuza toplam 1 Milyon 125 bin lira daha İller Bankası’ndan ilave kaynak aktarılmış oldu.

Söz konusu ilave kaynakların Bayburt’umuza tahsisi hususunda gösterdikleri yakın ilgiden dolayı İller Bankası Yönetim Kurulu’na ve İller Bankası Genel Müdürü’ne Bayburtlular adına teşekkür ediyor, hayırlı olması temennilerimle saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.”

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir