1. Haberler
  2. Bayburt Spor
  3. Bayburtspor Anzentrum İle Sponsorluk Anlaşması Yaptı

Bayburtspor Anzentrum İle Sponsorluk Anlaşması Yaptı

Bayburtspor Anzentrum İle Sponsorluk Anlaşması Yaptı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt İl Özel İdare Spor Almanya merkezli Türk firması AnZentrum ile sponsorluk anlaşması yaptı.

Almanya merkezli Türk firması AnZentrum ile imzalanan forma sponsorluk anlaşmasına göre Anzentrum firması takımın forma ve otobüs sponsorluğunu üstlendi. Valilik Toplantı Salonu’nda Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan’ın ev sahipliğinde düzenlenen imza törenine AK Parti İl Başkanı Fatih Yumak, İl Özel İdare Genel Sekreteri Hayrettin Koçyiğit, Kulüp Başkanı Ersoy Özbek ile AnZentrum firmasının sahibi Muhammet Karaoğlu ve Müşteri İlişkileri Yöneticisi Tunahan Karaoğlu katıldı.

Toplantıda Muhammet Karaoğlu ile ve Bayburt İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Ersoy Özbek hazırlanan sponsorluk anlaşmasına imza attı. Taraflar arasında varılan mutabakata göre AnZentrum Bayburtspor’un 5 yıl boyunca forma ve otobüs sponsorluğunu üstlenecek.

Anlaşmanın Bayburtspor için hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Pehlivan, katkı ve destekleri dolayısıyla Karaoğlu’na teşekkür etti.

Karaoğlu ise Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan’a teşekkür ederek Bayburtspor’a gereken desteği vermeye devam edeceklerini bildirdi.

İmza töreninin ardından Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan’a isminin yazılı olduğu 69 numaralı forma hediye edildi.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir