Bayburt’ta Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasında Ödüller Sahiplerini Buldu

Bayburt’ta Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasında Ödüller Sahiplerini Buldu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Manşet – Bayburt’ta düzenlenen Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasında Ödüller sahiplerini buldu.

Bayburt İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hakan Tomar Akıl ve Zekâ Oyunları Turnuvası’nda Dereceye Giren Öğrencileri Ödüllendirdi.

Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ile Türkiye Akıl ve Zekâ Oyunları Federasyonu arasında yapılan protokol gereği Bayburt İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen ilkokul, ortaokul ve imam hatip ortaokulu öğrencileri arasındaki Akıl ve Zekâ Oyunları Turnuvası’nda; toplam 10 kategoride dereceye giren öğrencilere madalyaları, katılım belgeleri ve hediyeleri İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hakan Tomar, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Güven ve Şube Müdürü Ramazan Demir ve Şube Müdürü Ali Aktaş tarafından takdim edildi.

İlde yapılan Turnuvalarda dereceye giren 10 öğrenci 11-12 Haziran 2022 tarihinde Diyarbakır’da yapılacak Türkiye Finallerinde İlimizi temsil edecekler.

TÜRKİYE AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI BAYBURT-MERKEZ İL SONUÇLARI (İLKOKUL)

MANGALA
DERECEADI-SOYADIOKULU
1Tunahan KÖMÜRDemirözü İlkokulu (Demirözü)
2Zeynep Eslem AKPOLATMaden İlkokulu (Merkez)
3M.İkram NARMANÇatıksu İlkokulu (Aydıntepe)
   
PENTAGO
DERECEADI-SOYADIOKULU
1Yakup KOÇİNMaden İlkokulu (Merkez)
2Tuğra Kaan KURNAZŞehit Recep Eşiyok İlkokulu
3Kerem ALTUNHoca Ahmet Yesevi İlkokulu
   
EQUILIBRIO
DERECEADI-SOYADIOKULU
1Ali Berat AYDOĞDUCumhuriyet İlkokulu (Merkez)
2Esma ACARKalecik İlkokulu (Demirözü)
3Yusuf ÖZERHoca Ahmet Yesevi İlkokulu (Merkez İlçe İkincisi)
   
Q-BITZ
DERECEADI-SOYADIOKULU
1Hacer AKBAŞŞehit Nevzat Kaya İlkokulu
2Emir AÇIKGÖZKalecik İlkokulu (Demirözü)
3Gülşen KOCABEYMaden İlkokulu (Merkez)
   
KÜRE
DERECEADI-SOYADIOKULU
1Yusuf Hamza HANDEKLİCumhuriyet İlkokulu
2Yasir Efe AKPOLATMaden İlkokulu
3Fatma Elif ÖKSÜZŞehit Nevzat Kaya İlkokulu

TÜRKİYE AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI BAYBURT-MERKEZ İL SONUÇLARI (ORTAOKUL)

MANGALA
DERECEADI-SOYADIOKULU
1İlkbal OLÜÇMaden Ortaokul (Merkez)
2Nüdanur AKBAŞÇatıksu Ortaokulu (Aydıntepe)
3Esra YILDIRIMYunus Emre Ortaokulu (Merkez İlçe İkincisi)
PENTAGO
DERECEADI-SOYADIOKULU
1Kadir BEKMEZCİBayburt Ortaokulu
2Rabia AYDIRMaden Ortaokulu
3Ahmet Furkan KARABULUTOĞLUErdem Bayazır İmam Hatip Ortaokulu
REVERSİ
DERECEADI-SOYADIOKULU
1Yiğitcan POLATÇatıksu Ortaokulu (Aydıntepe)
2Abdullah Arda DANKOZBayburt İmam Hatip Ortaokulu (Merkez)
3Fatma AYDINMaden Ortaokulu (Merkez İlçe İkincisi)
KULAMİ
DERECEADI-SOYADIOKULU
1Melisa DAŞTANMaden Ortaokulu
2Efe Murat VURALŞehit Sebahattin Bozo Ortaokulu
3İsmail DEMİRELŞehit Sebahattin Bozo İmam Hatip Ortaokulu
KÜRE
DERECEADI-SOYADIOKULU
1Ebubekir Kerem ATARMaden Ortaokulu
2M.Emin BÜYÜKDAĞŞehit Sebahattin Bozo Ortaokulu
3A.Efekan KARAASLANErdem Bayazır İmam Hatip Ortaokulu

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hakan Tomar, Bayburt Öğretmenevinde düzenlenen Ödül Töreni’ne katılan öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür etti. Ayrıca dereceye giren öğrencileri tebrik ederek kendilerine Diyarbakır’da yapılacak finallerde başarılar diledi.

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.