Bayburt’ta Bakım Onarım Çalışmaları

Bayburt’ta Bakım Onarım Çalışmaları
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt’ta Aras Elektrik bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

Yaklaşık 125 personeli ile 54 adet yüksek gerilim direklerinde izolatör yenilemesi ve iletken bakımı çalışması yapan Aras Elektrik Bayburt İl Koordinatörlüğü, göçmen kuşların ölmemesi için de elektrik direklerine izolasyonlu atlama kuleleri inşa etti.

Şehir merkezindeki trafo ve hat bakımlarında yapılan bakım onarım çalışmaları, Aras EDAŞ Çözüm Merkezi (444 7 850) müşteri hizmetleri birimi tarafından bakım çalışmalarından etkilenen müşterilere SMS ve e-posta ile bildirildi.

Aras EDAŞ’ın yatırım, bakım ve onarım çalışmalarının, paralelde Çözüm Merkezi tarafından tüketicilere önceden bildirim yapıldığını dile getiren Bayburt İl Koordinatörü Mete Karslıoğlu, “Şirketimizin Müşteri Bilgilendirme sistemimizde telefon numaraları ve e-postalarını kaydettiren müşterilerimize 23.07.2017 Pazar günü yapılan planlı bakım kesintisini 48 saat öncesinden bildirdik. Bu hizmetimizden yararlanmak isteyen tüketicilerimiz gerek çözüm merkezini arayarak, gerek whatsapp hattımıza (0530 107 0 186) mesaj atarak veya hizmet binalarımıza gelerek iletişim bilgilerini güncelleyebilirler. Bilgi çağında olduğumuz gerçeği bizleri bu çağın gereklerine hazır hale getirirken, müşterilerimize de bu çağa uygun şekilde hizmet götürme misyonu bizlerin yaşam şekli haline geldi. Kamu hizmeti veriyor olmanın sorumluluğu ve hassasiyeti ile çalışmalarımızı sosyal medya adreslerimizden de takip edebilir, hatta talep ve isteklerinizi oradan da işleme koydurabilirsiniz.” diye konuştu.

facebook.com/arasedas

twitter.com/arasedascom

instagram.com/arasedas

plus.google.com/+arasedascom

linkedin.com/company/arasedas

youtube.com/arasedascom

www.arasedas.com

mail: [email protected]

Telefon: 444 7 850

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir