Bayburt’ta Bonzai ve Metamfetamin Maddesi Ele Geçirildi

Bayburt'ta Bonzai ve Metamfetamin Maddesi Ele Geçirildi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalar kapsamında bir miktar Bonzai ve Metamfetamin Maddesi Ele Geçirildi.

Yapılan operasyon ile ilgili Bayburt İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce uyuşturucu ve uyarıcı madde suçlarına yönelik yapılan çalışmalar, korona virüs salgınına karşı tedbirler alınarak hız kesmeden devam etmektedir.

Bu kapsamda D.A. isimli şahsın, 21.10.2020 günü ilimizi güzergah olarak kullanıp uyuşturucu madde nakledebileceği değerlendirilmesi üzerine şahsın kullandığı araç ilimiz girişinde durdurulmuş, yapılan incelemelerde aracın bagaj kısmından bakıldığında sol arka stop farının olduğu yerdeki bölmeden iki parça halinde daralı ağırlığı toplam 15,28 (onbeşvirgülyirmisekiz) gram gelen metamfetamin maddesi ele geçirilmiştir.

Yine S.K. isimli şahsın, 21.10.2020 günü ilimizi güzergah olarak kullanıp uyuşturucu madde nakledebileceği değerlendirilmesi üzerine şahsın bulunduğu yolcu otobüsü durdurulmuş, şahıstan bir miktar metamfetamin maddesi ve bir miktar bonzai maddesi ele geçirilmiştir.

Adı geçen şahıslar hakkında adli tahkikat sürdürülmektedir.

Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan, kullanan, nakleden, bu suçları işleyerek haksız kazanç elde eden, geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemeye çalışan şüpheliler ile mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün