1. Haberler
  2. Bayburt Haberleri
  3. Bayburt’ta Ruhsatsız Tabanca Ve Uyuşturucu Ele Geçirildi

Bayburt’ta Ruhsatsız Tabanca Ve Uyuşturucu Ele Geçirildi

Bayburt’ta Ruhsatsız Tabanca Ve Uyuşturucu Ele Geçirildi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma komutanlığı tarafından Yapılan çalışmalar kapsamında 1 adet ruhsatsız tabanca, 4 adet fişek, bir miktar metamfetamin ve bir miktar esrar maddesi ele geçirildi.

Konu İle ilgili yapılan açıklama şöyle:

Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, koronavirüs salgınına karşı tedbirler alınarak uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti ve kullanımını bertaraf etmeye yönelik yapılan çalışmalar hız kesmeden devam etmektedir.

İl Jandarma Komutanlığı görevlileri ile koordineli yürütülen çalışmalar kapsamında 14.01.2021 günü saat 22.10 sıralarında Kayışkıran Mevkiinde park halinde bulunan bir araç kontrol edildi; araçta bulunan M.T. isimli şahsın üstünde yapılan aramada bir miktar metamfetamin maddesi, bir miktar esrar maddesi ve 1 adet narkotik madde kullanımına yarayan payp diye tabir edilen cam aparat ele geçirildi. Ayrıca araç içerisinde yapılan aramada 1 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet tabancaya takılı vaziyette şarjör ve 4 adet şarjöre basılı vaziyette fişek ele geçirildi.

M.T. isimli şahıs hakkında kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak suçu ile 6136 Sayılı Kanuna Muhalefet suçlarından adli tahkikat başlatıldı.

Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden, kullanan, bu suçları işleyerek haksız kazanç elde eden, geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemeye çalışan şüpheliler ile mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir