Bayburt’tan İdlib’e Yardım Eli

Bayburt’tan İdlib’e Yardım Eli
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İHH Bayburt temsilciliği öncülüğünde Seyyit Yakup İlim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin katkılarıyla toplanan yardımlar düzenlenen törenle İdlib’e uğurlandı.

Törende konuşan Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci “Burada bir hayır için toplandık. Bayburt’tan İdlib’e uzanacak olan yardım elini burada görüyoruz. Emeği geçenleri yürekten kutluyoruz. Bayburt halkı her zaman olduğu gibi yardım konusunda elinden geleni yaptı. Ben başta İHH olmak üzere Seyyit Yakup Derneği ve emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum. Allah yaptığınız yardımları kabul eylesin diyorum.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından tırlar dualarla İdlib’e uğurlandı. Törene Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, İl Emniyet Müdürü Ayhan Bodur, İl Jandarma Komutanı Albay Halil Murat Bilgiç, Ak Parti Bayburt İl Başkanı Hacı Ali Polat, Saadet Partisi Bayburt İl Başkanı Abdulmecit Bekmezci, kurum müdürleri, Müsiad Bayburt İl Başkanı Erdal Şentürk, ŞAGDER Başkanı Selami Köksal,Memur-Sen İl Başkanı Kenan Turan, Stk temsilcileri ve vatandaşlarımız katıldı.