Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birbirinden farklı filmlere ev sahipliği yapan Paribu Cineverse, sinemaseverleri 28 Nisan Cuma günü vizyona girecek yeni filmlerle buluşturuyor. Vizyonda yer alan filmlerin yanı sıra Elif ve Arkadaşları Kapadokya, Oregon, Büyük Macera: Hazine Peşinde, Kuralsızlar (The Roundup) ve Karanlık Gece filmleri sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor.

Pek çok filmi dünyayla birlikte vizyona getiren Paribu Cineverse, bu Cuma da birbirinden farklı türde yerli ve yabancı filmleri vizyona getiriyor. Animasyondan gerilime, dramdan  korkuya önemli yapımların vizyonda olacağı Cuma günü, sinemaseverlere farklı dünyaların kapılarını aralayacak. Elif ve Arkadaşları Kapadokya, Oregon, Büyük Macera: Hazine Peşinde, Kuralsızlar (The Roundup) ve Karanlık Gece filmlerinin vizyona gireceği 28 Nisan Cuma gününün vizyon programı ve detayları paribucineverse üzerinden takip edilebiliyor. 

28 Nisan Cuma günü vizyonunun öne çıkanları

 

Çocukların ve animasyon tutkunlarının beğenisini kazanacak Elif ve Arkadaşları Kapadokya, bir grup öğrenci çocuğun Kapadokya’daki serüvenlerini konu ediniyor. Çocuklar, yaptıkları Kapadokya gezisinde Peribacalarının efsanesi olan gökyüzünde yaşayan Perişler’i öğrenirler. Bu efsaneyi o kadar severler ki gökyüzüne çıkmanın ve Perişler’le tanışmanın hayalini kurarlar…

Nejat İşler, Serkan Çayoglu ve Özgür Emre Yıldırım’lı oyuncu kadrosuyla vizyona girecek Oregon, sinemaseverleri 95 dakikalık bir yolculuğa çıkartıyor. Filmde, Bodrum’da hayatlarını sürdüren Gaye ve Hakan’ın yakın arkadaşlarına bir müzik kaseti teslim etmek için İstanbul’a gelmeleri ve İstanbul’da başlarından geçenler anlatılıyor. 

Ailece izlenebilecek filmler arasında yerini alan Büyük Macera: Hazine Peşinde, Ahmet Toklu yönetmenliğinde vizyona giriyor. Film, aynı mahallede yaşayan dört arkadaşın eski bir hazine haritası bulmalarıyla mahallenin sevilen babaannesinin yaşadığı evi kurtarmak için zorlu bir maceraya girişmelerini konu ediniyor. 

Kore filmi tutkunlarının ilgisini çekecek Kuralsızlar (The Roundup), bir polis memurunun bir suçlunun peşinden gidişini konu ediniyor. Polis Ma Seok-do ve birimi, Vietnam’a kaçan suçluyu araştırırken karşılarına çıkan ilginç delillerle araştırma farklı bir boyut kazanıyor.

Dram, gerilim ve polisiye türlerini bir arada barındıran Karanlık Gece, İshak’ın nasıl toplu bir öfkenin parçası haline gelip Anadolu’da küçük bir köyde vicdanıyla nasıl başa çıktığını ve kolektif sessizliğin şiddetiyle nasıl mücadele ettiğini anlatıyor. Filmde, gezgin bir müzisyen olan İshak’ın 7 yıl önce bir parçası olduğu linç olayı ile yeniden yüzleşmek zorunda olması anlatılıyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı