1. Haberler
  2. Bayburt Belediyesi
  3. Dolmuş Durakları Ve Toplu Taşıma Araçları İlaçlanıyor

Dolmuş Durakları Ve Toplu Taşıma Araçları İlaçlanıyor

Dolmuş Durakları Ve Toplu Taşıma Araçları İlaçlanıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte dolmuş duraklarında ve toplu taşıma araçlarında ilaçlama çalışması yapıyor.

Vatandaşların toplu taşıma araçlarını sağlık ve huzur içerisinde kullanabilmesi adına çalışmalarını sürdüren Bayburt Belediyesi toplu taşıma araçları ve dolmuş duraklarını ilaçlayarak dezenfekte ediyor.

Özel kıyafet ve maske giyen ekipler Bayburt’ta faaliyet gösteren tüm dolmuşlar ve belediye otobüsleri ile dolmuş duraklarını titiz bir çalışma yürüterek en ince ayrıntısına kadar ilaçlıyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, “Bahar aylarının gelmesiyle birlikte yürüttüğümüz dezenfektasyon çalışmaları kapsamında şehrimizde faaliyet gösteren dolmuşlar ve dolmuş durakları ile belediye otobüslerimizde ilaçlama faaliyetleri yürütüyoruz.  Bu çalışmaların ardından vatandaşlarımız toplu taşıma araçlarında çok daha sağlıklı bir ortamda seyahat edebilecekler. Çalışmalarımız vatandaşlarımızın sağlık ve huzuru için” diye konuştu.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir