1. Haberler
  2. Bayburt Belediyesi
  3. Eski Meclis Başkanı İsmail Kahraman Başkan Pekmezci’yi Ziyaret Etti

Eski Meclis Başkanı İsmail Kahraman Başkan Pekmezci’yi Ziyaret Etti

Eski Meclis Başkanı İsmail Kahraman Başkan Pekmezci’yi Ziyaret Etti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Büyük Millet Meclisi 27. Başkanı ve 20. 21. ve 26. Dönem İstanbul Milletvekili İsmail Kahraman Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci’yi makamında ziyaret etti.

Eski Meclis Başkanı Kahraman’ı Bayburt ve Bayburt Belediyesi’nde ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduklarını söyleyen Başkan Hükmü Pekmezci Kahraman ve berberindeki heyete Bayburt tarihinden bahsederek, şehir hakkında bilgi verdi. Pekmezci daha sonra İsmail Kahraman’a günün anısına plaket takdim ederek,  Bayburt’un yöresel ürünlerinden oluşan çeşitli hediyeler verdi.

Bayburt’ta bulunmaktan dolayı memnun olduğunu belirten İsmail Kahraman ise Başkan Pekmezci’ye misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Bayburtluların takdire şayan insanlar olduğunu ifade eden Kahraman, Bayburtlu birçok sevdiği dostunun olduğunu ifade etti.

Kahraman daha sonra Başkan Hükmü Pekmezci’ye ziyaret anısına çeşitli kitaplar hediye etti. Hediyeleşmelerin ardından ziyaret fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Belediye Başkan Yardımcıları Süreyya Türkmenli ve Nesimuttin Selçuk’un da hazır bulunduğu ziyarette İsmail Kahraman’a, Ak Parti Bayburt İl Başkanı Hacı Ali Polat, Bayburt Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tevhit Ayengin, Bayburt Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Eski Dekanı ve Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nasrullah Hacımüftüoğlu, Eski İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf Elçi, Bayburtlu bürokratlar İbrahim Hakkı Polat ile Alim Erdemir ve Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Bayburt İl Temsilcisi Mehmet Asif Alan eşlik etti.

Eski Meclis Başkanı İsmail Kahraman Başkan Pekmezci’yi Ziyaret Etti
Eski Meclis Başkanı İsmail Kahraman Başkan Pekmezci’yi Ziyaret Etti
0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir