Hakan Çalhanoğlu’na Sevgi Seli

Hakan Çalhanoğlu’na Sevgi Seli
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt’ta Kuru Kafalar taraftar grubuna ait lokalin açılışını yapan milli yıldız Hakan Çalhanoğlu’na yoğun ilgi vardı.

1 Haziran’da toplanacak olan milli takım kampı öncesinde kısa süreli tatilini memleketi Bayburt’ta geçirmeye karar veren Bayer Leverkusen’in yıldız oyuncusu Hakan Çalhanoğlu Babası ve kardeşi Muhammed Çalhanoğlu, Bayburt Grup İl Özel İdare Spor taraftar grubu ‘Kurukafalar taraftar lokalinin açılışını yaptı.

Saatler öncesinden lokal önünde toplanan yüzlerce taraftar davul zurna eşliğinde bar oynadı. Çalhanoğlu’nun caddeye girmesiyle birlikte meşaleleri ateşleyen taraftarlar, Çalhanoğlu kardeşlerle uzun süre bar oynayıp fotoğraf çekildiler.

Çalhanoğlu Ailesi, daha sonra Kurukafalar Taraftar Grubu Lideri Mustafa Akbaş’la birlikte lokalin açılış kurdelesini kesti.

Kendilerini büyük bir coşkuyla karşılayan taraftar grubu üyelerine teşekkür eden Hakan Çalhanoğlu: “Öncelikle beni burada yalnız bırakmayan hemşerilerime teşekkür ediyorum. Açıkçası açılışta böyle bir coşku beklemiyordum. Gerçekten çok sevindirdiniz beni. Kurukafaları bende takip ediyorum. İnşallah daha güzel işlere imza atarlar. Bende elimden geldiğince Bayburt’u tanıtmaya çalışıyorum. Kimseyi utandırmadan bunu yapmaya çalışıyorum. Lokaliniz hayırlı uğurlu olsun, inşallah güzel günler geçirirsiniz” diye konuştu.

Foto Galeri