Hakan Kobal, Bayburt Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

AK Parti eski İl Başkanı Hakan Kobal, Bayburt Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Hakan Kobal, Bayburt Belediye Başkan Aday Adayı Oldu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Manşet – AK Parti eski İl Başkanı Hakan Kobal, Bayburt Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Bayburt’ta 2013-2017 yılları arasında AK Parti Bayburt İl Başkanlığı yapan Mali Müşavir Hakan Kobal, AK Parti’den Bayburt Belediye Başkanlığına Aday Adayı oldu.

Kobal, yöneticileri ve vatandaşların katılımıyla parti binasında düzenlenen toplantıda aday adaylığını kamuoyuna açıkladı.

Hakan Kobal, yaptığı açıklamada, “Bayburt’umuz tekrar eski ihtişamlı günlerindeki hizmetlere kavuşacak” dedi.

Bayburt’un AK Parti Belediyeciliğiyle pozitif bir ivme yakaladığını ve aday gösterilmesi halinde bu hizmetlerin devamı için, elinden gelecek bilgi ve birikimi aktaracağını ifade eden Kobal, şunları söyledi:

“Değerli dostlarım, kıymetli büyüklerim beraber yol yürüdüğüm AK davanın neferleri.  Seçimlerin başta Bayburt’umuz olmak üzere ülkemiz ve milletimiz adına hayırlar getirmesini Cenabı Haktan niyaz ediyorum. Dünya mazlumlarının sesi olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde memleketimize 20 yıllık deneyim ve tecrübelerim ışığında, hizmet etmek adına aday adaylığı başvurusunda bulunuyorum. Tek gayemiz Bayburt’umuza hizmet ve gönül belediyeciliğinin devam etmesidir. Zaman birlik zamanı, zaman kardeşlik zamanıdır, bizim sevdamız Bayburt sevdasıdır. Hepiniz Allah’a emanet olun birliğimiz daim olsun inşallah” dedi.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir