Hakan Kobal, Bayburttan 2 Milletvekili göndereceğiz

Hakan Kobal, Bayburttan 2 Milletvekili göndereceğiz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başbakan ve Genel Başkan Ahmet Davutoğlu, İl Başkanı Hakan Kobal, Ak Parti genel merkezde bir görüşme gerçekleştirdi.

Görüşme sonrası açıklama yapan İl Başkanı Hakan Kobal Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun kadim şehir Bayburt’a selam ve muhabbetlerini iletti.

7 Haziran’da yapılacak olan 25. dönem milletvekili seçimlerinde Bayburt’ta önceki seçimlerde olduğu gibi Ak Parti’nin bileğinin bükülemeyeceğini ve Bayburt’un vereceği kararın yine Türkiye’ye örnek olacağını buna inandığını bu gücün Bayburt’ta olduğunu ifade etti. Biz Bayburt olarak bir olacağız diri olacağız bütün olacağız 2023, 2053 ve 2071 hedefleri olan Türkiye’nin ve Bayburt’un şer odaklarının eline geçmesine müsade etmeyeceğiz. Güçlü Türkiye, güçlü Bayburt için kapı kapı, cadde cadde, sokak sokak, mahalle mahalle, köy köy dolaşarak Türkiye’de tüm taşların yerine oturacağı 7 Haziran seçimlerini 7 den 70 e herkese anlatacağımızı halkın oyuyla ilk defa seçilen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na Bayburt olarak samimiyetimizi bir kez daha göstereceğiz.

Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği 400 milletvekiline katkı sunmak için Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun önderliğinde yapılacak olan yeni Anayasaya katkı sunmak için bizde Bayburt olarak tüm hemşehrilerimizin katkılarıyla iki milletvekili göndererek bizde bu sevda da varız diyeceğiz. Genel başkanımız ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu Bayburt sevdalısı bir insan, Bayburt’un isminin her zaman konuşulduğu anda heyecanını gizlemeyen Bayburt’a olan ilgisi bu son görüşmemizde de ifadelerinde açıkca görülmüştür. 7 Haziran’a kısa bir süre kala seçim çalışmalarımız devam ediyor. Bizde Ak Parti Bayburt teşkilatı olarak genel merkezimiz ile birlikte koordineli bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Güçlü Bayburt için dualarınız ve desteklerinizi bizlerden eksik etmeyin. Sizden aldığımız güçle çalışmalarımıza devam edeceğiz.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir