1. Haberler
  2. Bayburt Haberleri
  3. İrfan Karaaslan Bakkallar Odası Başkanı Oldu

İrfan Karaaslan Bakkallar Odası Başkanı Oldu

İrfan Karaaslan Bakkallar Odası Başkanı Oldu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Bakkallar ve Manavlar Esnaf Odası’nın 20. Olağan Genel Kurul kongresi sonuçlandı.

Kongreye tek aday olarak giren İrfan Karaaslan, 308 üyesi bulunan odanın yeni başkanı seçildi.

Karaaslan’ın yönetiminde, Mürsel Yazıcı, Ali Yıldırım, Zübeyir Yıldız, Gökhan Dursun, Ekrem Çalışkan, Abdulhamit Çakmak; denetim kurulunda ise, Halim Paşaoğlu, Nurullah Açıkgöz, Hayrettin Büyükdağ görev aldı.

Bayburt Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahattin Karaman’ın divan başkanlığında gerçekleşen kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Gündemdeki maddelerin görüşülüp karara bağlanmasının ardından seçimlere gidildi.

Seçimler sonucunda başkan olan İrfan Karaaslan, bir konuşma yaparak kendisine destek veren tüm oda üyelerine teşekkür etti.

Başkan Karaaslan, esnafın sorunlarını bildiklerini belirterek, var olan sorunların çözümünde tüm oda üyeleri ile beraber hareket edeceklerini söyledi.

Esnafların sorunlarını yüz yüze dinleyerek çözüm yollarını arayacaklarını söyleyen Karaaslan, pazarcı esnafının sorunlarını da çözmek için tüm gayreti göstereceklerini belirtti.

Konuşmasında TESKOM Genel Başkanı Bendevi Palandöken’in de Bakkallar ve Manavlar Odası Başkanı olduğunu ve bir bakkal olduğunu hatırlatan Karaaslan, bu durumu odanın avantajına çevirmeyi hedeflediklerini kaydetti.

Çıraklık Düğün Salonu’nda gerçekleşen kongreye, Bayburt Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil İbrahim Yöney, Bayburt Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Zekeriya Mevlütoğulları, Bayburt Madeni ve Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Muharrem Kahraman ve oda üyeleri katıldı.

İrfan Karaaslan Bakkallar Odası Başkanı Oldu
0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir