Karaoğlu, Çalınmadık kapı bırakmayalım

Karaoğlu, Çalınmadık kapı bırakmayalım
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Bayburt Milletvekili adayı Dr. Karabey Kadri Karaoğlu, MHP Bayburt Kadın Kolları İl Başkanlığı irtibat bürosu açılışında bir konuşma yaptı.

Dr. Karaoğlu, seçim çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirterek, “Bir gönül seferberliği başlattık. Benim sizlerden ricam, çalınmadık kapı bırakmayalım, tüm hanım kardeşlerimize ulaşalım, dualarını ve desteklerini alalım” dedi.

MHP Kadın Kolları İl Başkanlığı irtibat bürosu düzenlenen törenle açıldı. Törene, MHP Bayburt İl Başkanı Süleyman Burç, Bayburt eski Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, MHP Bayburt Kadın Kolları İl Başkanı Gülsüm Temel, MHP Bayburt Milletvekili adayları Dr. Karabey Kadri Karaoğlu ve Tamer Kayaalp, Bayburt Ülkü Ocakları Başkanı Muhammet Kılıç ve partililer katıldı.

Törende kısa bir konuşma yapan MHP Bayburt İl Başkanı Süleyman Burç, irtibat bürosunun tüm Bayburtlu hanımlara açık olduğunu belirterek, “Özellikle hanım kardeşlerimiz için böyle bir mekan uygun olur diye düşündük. Partimize rahatlıkla gelemeyen kardeşlerimiz buraya gelerek talep ve isteklerini iletsinler. Ben şimdiden yapacağınız tüm çalışmalarda başarılar diliyorum” dedi.

MHP Bayburt Milletvekili adayı Dr. Karabey Kadri Karaoğlu ise, “Bayburt’ta erkek seçmenimiz kadar kadın seçmenimiz var. Biz Bayburt genelinde tüm seçmenlerimize ulaşmaya çalışıyoruz ama sizler de özellikle bizim ulaşamayacağımız kadın seçmenlerimize önem veriniz. Çalışmalarınızı yoğun bir şekilde sürdürünüz. Bir gönül seferberliği başlattık. Benim sizlerden ricam, çalınmadık kapı bırakmayalım, tüm hanım kardeşlerimize ulaşarak dualarını ve desteklerini alalım. Hepinizden Allah razı olsun” dedi.

MHP’nin kadınlara verdiği önemden bahseden MHP Milletvekili adayı İnşaat Mühendisi Tamer Kayaalp,”Bugüne kadar hanım kardeşlerimiz ellerinden gelen her çalışmayı yaptılar. Şuan bulunduğumuz seçim mahallinde tüm parti görevlilerine önemli görevler düştüğü gibi hanım kardeşlerimize de önemli görevler düşmektedir. MHP Türkiye genelinde yükselişte, AKP ise her geçen gün eriyor. Bir destan yazarcasına seçim kampanyası yürüteceğinizden, Bayburt’ta girilmedik sokak bırakmayacağınızdan eminim. Hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir