Kardeşlerini Unutmadılar

Kardeşlerini unutmadılar
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hayırseverler İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, Milli Eğitim Müdürlüğünün yürüttüğü Değerler Eğitimi projesi kapsamında Kardeş köy okullarını ziyaret ederek kardeşlerine hediyeler sundu.

Foto Galeri

Okul müdürü Ali AKTAŞ yürüttükleri çalışma hakkında şunları söyledi; Yardım etmek, hediye vermek insanı gerçekten mutlu eden az sayıdaki davranışların belki de en güzelidir. Bizde Hayırseverler İmam Hatip Ortaokulu olarak öğrencilerimizle birlikte Ocak ayının değerler eğitimi kapsamında yardımlaşma ve iş birliği ayı olmasını da fırsat bilerek okulumuzda bir kampanya başlattık. Başlarken boyutlarının bu kadar büyüyeceği bu kadar güzel bir hal alacağını da doğrusu tahmin etmemiştik fakat sonuçta Ağören, Ortaçımağıl, Sarımeşe, Kozluk, Sakızlı, Saraycık köylerinde bulunan altı tane birleştirilmiş sınıfta eğitim gören 74 öğrencimize ve okullarına hediyeler ulaştırdık ve bu okullarımıza kırtasiye malzemesi desteğinde bulunduk. Öğrencilerimizin ve ziyaretine gittiğimiz köy okullarının ihtiyaçlarının karşılanmasına azda olsa katkıda bulunmak bizlere tarif edilemez duygular hissettirdi.

Bayburt Valliği himayesinde icra edilen “Bayburt’ta Başarı İçin El Ele” projesine öncü olan Başta vali Yusuf ODABAŞ’a, İl Milli Eğitim Müdürü Seydi DOĞAN’a, Kampanyamızın düzenlenmesi sırasındaki çalışmalarından dolayı Türkçe öğretmeni Mesude KAHRAMAN, resim öğretmeni Derya ÖZTÜRK olmak üzere katılan bütün idareci, öğretmen veli ve öğrencilerimize gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz. Dedi.

Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir