KİCKBOX Şampiyonasına BAYBURT Damgası

KİCKBOX Şampiyonasına BAYBURT Damgası
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bolu’da Yapılan Türkiye KİCKBOX şampiyonasında Bayburtlu sporcumuz Servet Yıldırım Türkiye şampiyonu oldu.

Foto Galeri

Milli takım ve Bayburt Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Boks antrenörü Agah Dumlupınar yaptığı açıklamada;

17 – 19 Nisan 2015 tarihinde Bolu’da yapılan Üniversiteler arası KİCKBOX şampiyonasında 63,5 kiloda Servet Yıldırım rakiplerini yenerek Türkiye Şampiyonu olup, üniversiteler arası düzenlenen Avrupa ve Dünya KİCKBOX şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır. Önümüzdeki hafta sonunda Kars Sarıkamış’ta düzenlenecek olan Türkiye Boks şampiyonası hazırlıklarımızı da sürdürüyoruz. Nasip olursa orada da bir şampiyonluğa imza atmak istiyoruz. Bu süre içerisinde diğer boksörlerimiz Hüseyin Saka, Oğuzhan Başar onlarda yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyorlar.

Kayseri Üniversitesi’ne de bize göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. Özellikle Yahya Polat hocamıza teşekkür ediyoruz.

Bu süre içerisinde özellikle Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne Cengiz Karakaşoğlu’na, spor şube müdürümüz Ahmet Karslıoğlu’na ve diğer personellere bize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.

Ayrıca başarının bir bütünlük içerisinde olduğu gerçeğinden yola çıkarsak, bize destek veren ve her zaman yanımızda olan sporcu velilerimiz Bedrettin Yıldırım, Zafer Saka ve bütün velilerimize minnettarız.

Türkiye şampiyonluğu bir başlangıç daha sonra Avrupa ve dünya şampiyonluklarından da boksörlerimizden büyük başarılar alacağımıza inanıyoruz. İnşallah bunun devamı gelir.

Servet aynı zamanda Avrupa ikincisi bir sporcumuz. Türkiye’de 3 kez şampiyon oldu. Boksörlerimiz önümüzdeki ay kampa alınacak ve bir buçuk ay sonra Avrupa Şampiyonasına katılacak.

Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir