DOLAR 13,53160.37%
EURO 15,26030.08%
ALTIN 802,040,12
BITCOIN 5037804,09%
Bayburt
-7°

KAPALI

13:21

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

KUDAKA’dan KOBİ İhtiyaç Tespiti Anketi

KUDAKA’dan KOBİ İhtiyaç Tespiti Anketi

ABONE OL
04 Haziran 2020 Perşembe 19:23
KUDAKA’dan KOBİ İhtiyaç Tespiti Anketi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) Bayburt’ta faaliyet gösteren işletmelerin mevcut sorun ve ihtiyaçlarının tespiti amacıyla anket düzenliyor.

Konu ile ilgili KUDAKA tarafından yapılan açıklama şöyle:

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) tarafından bölgemizde faaliyet gösteren işletmelerimizin mevcut sorun ve ihtiyaçlarının tespiti amacıyla bir çalışma yürütülmektedir.

Çalışma, Ajans tarafından işletmelerimize yönelik sağlanacak desteklerin etkinliğinin arttırılmasına katkı sağlayacak ve çalışma kapsamında elde edilen sonuç ve öneriler ilgisine göre Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına raporlanabilecektir.

Ajans, önümüzdeki süreçte işletmelere yalnızca mali destek programları ile değil, aynı zamanda teknik destek, finansman desteği, faizsiz kredi desteği, yönetim danışmanlığı desteği gibi farklı mekanizmalarla da destek sağlamayı amaçlamaktadır.

Bu doğrultuda hangi sektörde faaliyet gösterirse göstersin, Erzurum, Erzincan ve Bayburt illerimizdeki tüm işletmelerimizi çalışma kapsamında hazırlanan anketimize katılmaya davet ediyoruz.

İlginiz ve değerli katkılarınız için şimdiden teşekkür eder, 26 Haziran 2020 tarihine kadar erişime açık tutulacak olan anketimize https://forms.gle/U66Aad8Sn9cmaTkW9 linkini kullanarak katılabilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.