Meryem Kılıç: hep birlikte Türkiye’yiz

Meryem Kılıç: hep birlikte Türkiye’yiz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Ak parti kadın kolları başkanı Meryem Kılıç Ak Parti Toplantı solununda Ak partili kadınlara seslendi.

Bayburt Ak parti kadın kolları başkanı Meryem Kılıç Konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

Değerli yol Arkadaşlarım,

Partimizin 14 Ağustos 2001’de kurulmasından bugüne birlikte yol alıyoruz,

Halkımızdan aldığımız destek ve güvenle girdiğimiz bütün seçimlerden başarı ile çıkmış, Ak Parti sevdalıları, ülke sevdalılarını seçmiştir…

Bu günde 2023 hedeflerimizi gerçekleştirmek için; Çok değerli kadrolarımızı seçiyor, yenileniyor, güçleniyor ve büyük millet, büyük Türkiye hedefinin temellerini hep birlikte atıyoruz.

Çünkü biz biliyoruz ki, biz hep birlikte Türkiye’yiz…

2012 den günümüze kadar kurucu genel Başkanımız, şu an ki cumhurbaşkanımız Önderliğinde ülkemiz çağ atlamış, yeni Türkiye’nin temelleri atılmıştır.

Genel Başkanımız, Başbakanımız Sayın Ahmet Davut oğlu ile başlatılan kongre süreçleri ile de Yeni Türkiye yolunda teşkilatlarımızı güçlendirerek büyük Türkiye’nin temel taşları oluşturmaktadır.

Gerçekleştirilen kongreleri, başta 2015seçimleri olmak üzere bizi 2023 hedefine daha da yakınlaştıracaktır.
Değerli yol arkadaşlarım;

Ak Parti kadın kolları bugün 4 milyonu bulan üyesiyle dünyanın en büyük kadın örgütlerinden biridir.

Ak Parti’nin önümüzdeki hedefi;2015 seçimlerden barıyla çıkmak, milletimize söz verdiğimiz gibi 2023 Türkiye’sine istikrarla, huzurla, gelişmeyle ve selametle ulaşmaktır. Milletimizin bizden beklentisi budur.

Bu gün 4 milyonu bulan üye sayısı ile Dünya’nın en büyük siyasi örgütlenmelerinden biri olan Ak parti Kadın Kolları; kadınlarımızın sesinin en gür çıktığı platform olmuştur.

Partimizin başarısının arkasındaki en önemli güç hiç kukusuz kadınlarımızdır. Kadın Kolları Teşkilatımız; Fedakâr, gayretli, istekli ve güler yüzlü çalışmaları ile Ak Parti’nin başarısında her daim öncü güç olmuştur. Sergilediğimiz birlik beraberlik, emsal olmaktadır.

Ak Parti; siyasete kadınlara verdiği önemle, kadının konumunu güçlendirmeye yönelik uyguladığı politikalarla kadınlarımızın toplum hayatına daha etkin katılımını hedeflemiştir.

Bugün partimizin her kademesinde yer alan kadınlar, Siyasetin nesnesi değil öznesi olduklarını göstermişlerdir. Kadının elinin değdiği her alanda değişim yaşandığını göstermişlerdir.

Biz, siyasetin bir takım oyunu olduğunun bilincindeyiz. Biz birbirimizle değil, takımımızın başarısı için mücadele ediyoruz. Bizim anlayışımız; birbirimizin önünde ya da arkasında olmak değil; yan yana durabileceğimiz bir takım olmaktır. Paylaşmayı, dayanışmayı, sabrı bilen bir takım olabilmektir.

Kadın kolları olarak yapacağımız 4.olağan kongremizden daha da güçlenerek çakacağız. Birlik be beraberlik anlayışımın kongrelerden çıkaracağı enerji ile milli iradeyi hâkim kılmaya devam edeceğiz dedi.

Ak parti Kadın kolları başkanı Meryem Kılıç toplantı sonunda hedeflerinin ”YENİ TÜRKİYE YENİ GÜÇ KADIN 2023” olduğunu söyledi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir