Mete Memiş, Biz birlikte Bayburt’uz

Mete Memiş, Biz birlikte Bayburt'uz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş 1 kasım seçim sonuçlarını değerlerdirdi.

Başkan Mete Memiş, zafer sarhoşu olmadan, gurura kapılmadan, Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın liderliğinde hizmete kaldığımız yerden devam edeceğiz dedi.

Başkan Mete Memiş’in açıklamalarının tamamı;

“Pek muhterem aziz Bayburtlular,

7 Haziran seçimlerinden sonra Türkiye’yi hükümetsiz bırakmak isteyenlere aziz milletimiz 1 Kasım seçimlerinde engin ferasetiyle dur dedi. Kıymetli hemşehrilerim ve ülkemizin güzel insanları sandığa giderek, ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunlara izin vermedi. Milletimiz hizmete devam edilmesini istedi; istikrar ve güvene oy verdi.

Seçimin kazanılmasında emeği olan herkesi yürekten kutluyorum. Bu seçim zaferini bize yaşatan Allah’a hamd olsun. Bu seçim başarısının sorumluluklarımızı arttırdığının şuurunda olarak bu gün zafer sarhoşu olmadan, gurura kapılmadan, mütevazı ama vakur bir şekilde davamızın gereği olan 2023 hedeflerine kilitlenip, Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın liderliğinde hizmete kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Tüm Bayburtlu kardeşlerime parti farkı gözetmeksizin, oy veren ya da vermeyen diye ayırmaksızın hizmet etmeye devam edeceğiz.

Değerli Bayburtlu kardeşlerim, Bayburt’ta seçimin hoşgörülü ve olgun bir atmosfer içerisinde geçmesini sağlayan hepinize ayrıca teşekkür ediyorum.

İnanıyorum ki milletimizin duasıyla Büyük Türkiye inşa edilecek. Allah’ın izni ile buna kimse mani olamayacaktır.

Bu kutlu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun. Allah’a Emanet olalım.

Biz birlikte Bayburt’uz.”

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir