1. Haberler
  2. Bayburt Haberleri
  3. MÜSİAD Bayburt Kars Şube Açılışına Katıldı

MÜSİAD Bayburt Kars Şube Açılışına Katıldı

MÜSİAD Bayburt Kars Şube Açılışına Katıldı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MÜSİAD Bayburt Yönetim kurulu MÜSİAD Kars Şube açılışına katıldı.

MÜSİAD Kars Şube Açılış Programı için Kars’a giden MÜSİAD Bayburt Başkanı Erdal Şentürk, Başkan Yardımcısı Fatih Durğut, Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Topsakal ve Temsilcilik Müdürü Naci Ahıskalıoğlu ile birlikte katıldı.
Programa Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Ahmet Arslan, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ve Yönetim Kurulu, yurtiçinden ve yurtdışından MÜSİAD ailesi biraraya geldi.

İşadamı Şahin Aydın’ın başkanlığında Kars’ta 87’inci şubesini törenle açan MÜSİAD heyeti, yemekli toplantıda Kars protokollü ve iş dünyası ile bir araya geldiği bu anlamlı açılışta MÜSİAD Bayburt Başkanı Erdal Şentürk şunları söyledi:

Buz gibi olan Kars ikliminde, sıcak bir evimiz olduğunu gördüm. Burdan çok kıymetli Kars MÜSİAD başkanımız sayın Şahin Aydın, kardeşimizi kutluyorum bu koskoca topluluk içinde herkesle tek tek ilgilenerek bu kardeşlik ortamını MÜSİAD ailesi olan bizlere birkez daha tattırdığı İçin, kendisini tebrik ediyor, bu kardeşlik görevinde başarılar diliyorum. Allah’ıma şükrediyorum ki,bizi böylesi mükemmel insanlarla bir araya gelmesine imkan vermiş. Elhamdulillah, MÜSIAD’ın ülkemiz için yaptığı çalışmalardan gurur duyuyoruz. Tüm MÜSİAD ailesinin Allah birliğini ve dirliğini daim etsin.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir