Okullara 75 bin TL Yardım

Okullara 75 bin TL Yardım
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Üniversitesi 2071 Medeniyet Gençliği Kalecik, Masat, Konursu köyü ve Hoca Ahmet Yesevi İlköğretim okuluna kitap ve Projeksiyon cihazı yardımında bulundu.

Foto Galeri

2071 Medeniyet Gençliği

1. ve 2. gün Kalecik ve Masat köyüne “Emin Çıkrıkcı” kütüphanesi kurarak; projeksiyon cihazları, Tüm dersler soru bankaları ve konu anlatım kitapları, roman, hikaye, ansiklopedi, boyama kitaplarını öğrencilere dağıttı.

2. Gün Konursu Köyüne ”Savaş Mercimek” kütüphanesi kurarak; projeksiyon cihazları, tüm dersler soru bankaları ve konu anlatım kitapları, roman, hikaye, ansiklopedi, boyama kitaplarını öğrencilere dağıttı.

4. Gün Hoca Ahmet Yesevi İlköğretim okuluna Projeksiyon cihazı yardımında bulundu.

Kampanyanın Bedeli: 60 bin Tl dir.

2071 medeniyet gençliği başkanı Yasin Altuntaş okullarda yaptığı açıklamalarda;

Geleceğimizin mimarları ”Sevgili öğrencilerimiz, bu güzel ülkenin geleceğine sizler yön vereceksiniz. Sizler bu ülkeyi yeniden imar ve inşa edeceksiniz. Zihinlerinizdeki parıltı, düşünce ve hedefleriniz geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor. Sizleri çok seviyor, sizleri çok önemsiyor ve sizlere çok güveniyorum” dedi.

Yasin Altuntaş sözlerine şöyle devam etti:

Emeği geçen Milli Eğitim Müdürümüz Syn.Emin Çıkrıkçı Syn. Savaş Mercimek, Syn.Celalettin Musullu Syn. Kürşat Soylu Syn. Sinan Bayram Fatih Dersaneleri Genel Müdürü Sezayi Eyüpoğlu Masat Köyü Derneği, Kalecik Köyü Derneğine ve katılan değerli 2071 Medeniyet Gençliği teşkilatına teşekkür ederim dedi.

Yasin Altuntaş ayrıca Bu hafta Dağtarla köyü ve Demirözü ilçe jandarma komutanlığına Celalettin Musullu ve Kürşat Soylu kütüphanelerini kuracaklarını, bunların toplam bedelininde 15 bin tl olduğunu sözlerine ekledi.

Foto Galeri

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir