1. Haberler
  2. Bayburt Haberleri
  3. Polis Armoni Orkestrası Bayburt’ta Konser Verdi

Polis Armoni Orkestrası Bayburt’ta Konser Verdi

Polis Armoni Orkestrası Bayburt'ta Konser Verdi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından Emniyet Teşkilatı’nın 179. Kuruluş Yıl Dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen Polis Armoni Orkestrası konseri Bayburt’ta büyük ilgi gördü.

Bayburt Üniversitesi Eğitim Fakültesi Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu’nda gerçekleşen konserde, Emniyet Teşkilatında görevli polisler tarafından birbirinden güzel şarkılar ve çeşitli yörelerden türküler seslendirilirken değişik yörelerden halk oyunları sergilendi.

Konserde Emniyet Teşkilatı’nın 179 yıllık tarihi anılırken, polis ve vatandaşlar arasındaki birlik ve beraberlik mesajı verildi. Orkestra mensuplarına plaket verilmesiyle sona eren gecede Bayburt Valisi Mustafa Eldivan, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Garnizon Komutanı Topçu Albay Gürol Akkaya, Polis Akademisi Başkan Yardımcısı Fatih İnal, Bayburt Cumhuriyet Başsavcısı Huzeyfe Yücedağ, İl Emniyet Müdürü Nihat Uzun, İl Jandarma Komutanı Albay Dr. Talha Övet, Bayburt Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Ufuk Sami Günel, İl Genel Meclisi Başkanı Hüseyin Şahin, kurum müdürleri, akademisyenler, öğrenciler ve vatandaşlar yer aldı.

Konser, Emniyet Teşkilatı’nın 179 yıllık gururlu geçmişini ve vatandaşlarla olan güçlü bağlarını kutlamak için unutulmaz bir geceye sahne oldu.

Polis Armoni Orkestrası Bayburt'ta Konser Verdi
Polis Armoni Orkestrası Bayburt'ta Konser Verdi
Polis Armoni Orkestrası Bayburt'ta Konser Verdi
0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir