1. Haberler
  2. Bayburt Haberleri
  3. Proje Ödülü Alan Öğretmenlere Belgeleri Verildi

Proje Ödülü Alan Öğretmenlere Belgeleri Verildi

Proje Ödülü Alan Öğretmenlere Belgeleri Verildi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan, Milli Eğitim Bakanlığının düzenlediği “Fikirler Yarışsın Engeller Aşılsın” yarışmasına Bayburt’tan katılarak başarılı olan Öğretmenlere belgelerini takdim etti.

Vali Pehlivan, 2017 yılında e-Twinning projesi kapsamında Uluslar Arası Kalite Etiketi ile ödüllendirilen Şehit Mete Okur Ortaokulu ve 75. Anaokulu Okul öğretmenlerinden projeler hakkında bilgiler aldı.

Bayburt Valisi Pehlivan, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce düzenlenen Fikirler Yarışsın Engeller Aşılsın III. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışması’nda “Kendimi Tanıtıyorum Atölyemi Seçiyorum” isimli projesiyle Mesleki Rehberlik kategorisinde ödüle layık görülen İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu İdarecilerini ve Öğretmenlerini tebrik etti, başarılı çalışmalarının artarak devamını diledi.

Vali Ali Hamza Pehlivan, “Bu tür projeler öğrencilerimize alan seçimlerinde, kişilik özelliklerini tanıyıp geliştirmelerinde ve seçimlerini şekillendirmelerinde yardımcı olacaktır. Milli Eğitim Bakanlığı’mıza bağlı Ulusal Destek Servisi’nin yürüttüğü e-Twinning çalışmaları kapsamında ilimizde 130 Okul 290 öğretmenle 340 proje yürütülmektedir.” açıklamasında bulundu.

Valilik Makamında gerçekleşen törene İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Karakaşoğlu’nun yanı sıra Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu Müdürü Abdulmecit Silsüpür ile ödül alan öğretmenler Derya Mert, Ayşen Çelik ve İmkan Tiraş katıldı.

0
be_en
Beğen
0
alk_
Alkış
0
mutlu
Mutlu
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir