Rektör Mutlu Türkmen, Demirözü’nde Öğrencilerle İftarda Buluştu

Rektör Mutlu Türkmen, Demirözü'nde Öğrencilerle İftarda Buluştu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mutlu Türkmen iftar yemeğinde Demirözü Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle bir araya geldi.

Öğrencilerle sık sık bir araya gelmeye özen gösteren Rektör Prof. Dr. Mutlu Türkmen, Demirözü Meslek Yüksekokulu Yemekhanesinde öğrencilerle iftarda buluştu.

İftar yemeğinde Rektör Türkmen’e, eşi Dr. Büşra Türkmen, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ümmügülsüm Erdoğan, Genel Sekreter Nazmi Karabulut, Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Vecihi Aksakal, Demirözü Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Yaşar Erdoğan, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Fatih Gürbüz, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Rüştü Yıldırım ile akademik ve idari personel eşlik etti.

İftar yemeğinin ardından öğrencilerle bir süre sohbet eden Rektör Türkmen, öğrencilerin taleplerini dinleyerek Bayburt Üniversitesi çatısı altında eğitim gördükleri süre içerisinde onların isteklerini yerine getirmeye devam edeceklerini dile getirdi. Öğrencilerimizin eğitim-öğretim faaliyetlerinin yanı sıra sosyal aktivitelerini ve kişisel gelişimlerini de önemsediklerini dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Mutlu Türkmen, iftar programının düzenlenmesinde emeği geçenlere de teşekkür etti.

Rektör Mutlu Türkmen, Demirözü'nde Öğrencilerle İftarda Buluştu
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.